slec-hts zelden "by we-dstTyderv~rf~ elders- in- ona midden te zyn, doch in den geest is Elias er steeds by. In de jaren van gro-ote benauwenis voor onze Club -toen hy zelf ook de grootste moeite had het hoofd boven water te hou-" den-r kwam hy dikwyls aan de telefoon om te smeeken; "Ik kan zelf niet komen aanmoedigen, maar laat de jongens toch stryden, ze moeten winneni" om dan na een kostbare overwinning telefonisch te feliciteeren We waardeeren in E.van Praag dan ook in de eerste plaats den hartelyken mensch en puiken AFC-er. Zoo een van diegenen, die je altyd bly bent te ont moeten omdat je weet, dat de sympathie wederkeerig is. Dertig jaar verpandde Elias zyn hart aan de Kunst, maar ongeveer den zelfden tyd, zoo niet evenlang, aan AFC. Wy wenschen hem daarom van harte nog vele jaren succes en voldoening in zyn Kunst, maar ook nog vele jaren in en met AFC. Proficiat, Elias. I.H. Galavazi VA! WEEK TOT WEEK Een teleurstelling. Het was begrypelyk, dat ons eerste elftal tegen Hilversum wel heel goed zou moeten spelen om tot een eervol resultaat te komen. En al was de uit slag 0-4 misschien ietwat geflatteerd voor onze tegenparty, men heeft geen oogenblik de indruk gekregen, dat ons elftal zelfs maar een gelyk spel kon bevechten. Hoewel ik zeker niet wil beweren, dat de meeste spelers niet hard ge werkt hebben, kon men toch niet spreken van een elftal dat vocht voor zyn kans. Het kan zyn,- dat de tactische fouten de spelers 'doemden tot machte loosheid, want* die werden er vele gemaakt. De rechtsbuiten van Hilversum kon gevoegelyk van een vryen Zondag spreken, terwyl de middenvoor ook niet over gebrek aan vryhei.d. te klagen had. In de voorhoede hadden de vleugelspelers hun dag niet en doordat ook Hugo niet los kon-komen, was goals maken er dezen dag niet by. Men moet ech ter hierby vaststellen, dat de verdediging van Hilversum hiervoor geen ge legenheid wenschte te.geven, zy was trapvast en fel, om van hard maar niet te spreken. Nu hoeft--men uit het bovenstaande niet de conclusie te trekken, dat er weer groot gevaar dreigt. Dit elftal heeft een te goede kern, om als wil loos slechts offer te moeten fungeeren. Men zal echter moeten beginnen om niet alleen naar Donnelly te luiste ren, maar ook-in het veld te doen wat hy zegt. Indien men werkelyk serieus blyft doortrainen en profiteert van de raadgevingen van een trainer, zooals er in Holland misschien geen twee rond- loopen, dan kan succes niet uitblyven. Zondag as. moeten wy naar Zeeburgia. Reeds vele jaren is dit een ont moeting, waarvan de uitslag, moeilyk te voorspellen is. Laten de spelers, die as. Zondag de eer hebben onze kleuren te verdedigen, al hun kunnen en voor al alle lessen van Donnelly in praktyk brengen. Indien zy dit doen is AFC niet kansloos1 maar zal er in tegendeel rekening met haar gehouden moeten worden. - DJB INDOOR-TRAINING VOOR OUDEREN Indien er voldoende animo bestaat, zal ook dit seizoen weer gelegen heid tot indoor-training voor ouderen gehouden worden, onder de beproefde leiding van Addé Kleyn. Er gaan stemmen op om, evenals verleden jaar, de oe feningen ook thans op Maandag, onmiddellyk voor den Clubavond, te houden, doch enkelen geven de voorkeur aan een anderen dag. Er kan gekozen worden tusschen Maandag- of Dinsdagavond, van acht tot negen uur, desnoods van half negen tot half tien en degenen, die wenschen deel te nemen, gelieven zich, mede in verband met den gevorderden tyd, omgaand op te geven aan den Secre taris van de Vetoranen-Afdpeling, den Heer P.S. Buren Jr., Joh. Verhuist- straat 57, Amsterdam Z. en tegelykertyd te vermelden, welke avond geprefe reerd wordt, waaraan dan is toe te voegen of eventueel ook met den anderen avond kan worden ingestemd, indien hiermede aan het verlangen van de meer derheid zou voorden voldaan. De indoor-training zou kunnen plaats vinden in een gymnastiek-lokaal in de Ruysdaelstraat en de kosten bedragen by genoeg zame deelneming slechts f. 4.per persoon voor den geheelen curcus, die zes maanden duurt. Indien U wilt meedoen, meldt U zich s.v.p. dan overwyld De Veteranen-afdeeling. ©0©0©0©© ©.0 ©©©0©©©©©©© O r

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 2