.YAY. .3?'.?.?. .C B.U B A V 0 N D 177 hun, dat men hen daar reeds om elf uur had verwacht. Wy zullen onderzoeken, hoe deze vork in den steel zit. Het 2de won zyn derden wedstryd in successie. Het heeft er anders om gespannen. Ondanks het feit, dat onze reserves inderdaad.in het veld voort durend sterker bleken -enkele korte perioden in de 2de helft uitgezonderd- konden zy er toch maar niet in slagen de kroon op het werk te zetten d.w.z. zeggen doelpunten te maken. Het is steeds hetzelfde liedje; In het veld gaat het best, doch in en om het strafschopgebied mist men de kracht om door te zetten. Natuurly'k is-het niet alléén een kwestie van doorzetten, doch men dient wel degelyk over de noodige balcontrole te' beschikken. Het v/as opvallend, hoe men steeds de bal te laat onder controle kreeg, zood'at de R.C.H.-ers telkens gelegenheid kregen in te grypen. Bovendien gingen tal van prachtige kansen door bar slecht schieten verloren. Alles een kwestie van oefening, maar dan oefenen met een loopenden en niet stilliggenden bal. Hemmes speelde een partytje een aanvoerde waardig. Enthousiast en moe dig gaf hy op de voor hem toch eenigzins vreemde rechtsbuitenplaats een goed voorbeeld van wat men met wilskracht kan bereiken. Tal van goede voorzetten en verschillende goede schoten kwamen van zyn voeten. Nieuwkamp werkte met pryzenswaarhig animo, maar faalde jammer genoeg op het juiste moment. Men had hem voor zyn hard werken zoo gaarne succes gegund. ...De achterhoede had er goed het oog' 'in. Het 2de en 4de elftal hebben thans beide 3 wedstryden gespeeld en ge wonnen. Dit ongekende succes moge hun een aansporing zyn om op denzelfden voet voort té gaan, d.w.z. njetgdenken, dat ze er al. zyn-, doch door nog ern stiger braining, nóg'mèer enthousiasme te probeeren dezeelftallen-op de thans ingenomen mooie plaatsen.te handhaven, Niet. alleen voor de eer van AFC doch omdat zich daardoor.voor verschillendejeugdige spelers goede pers pectieven openen, óm'het doei te bereiken, dat ieder AFC^-speler zich steeds voor 'oogén moét stéllen; In het eerste elftal de kleuren onzer club te ver dedigen. I.H. Galavazi T--R -A I-N-I N G - Willen de spelers van het eerste en.tweede elftal vooral niet vergeten op Dinsdagavond te komen trainen!!! Behalve de spelers van het éerste moeten Donderdagavond ook aanwezig zyn; - Kamminga II, Schaaphok, Nieuwkamp en Wiggemansen. Comm.A. ALG'EI'E'ENË VERGADERING Deze vergadering wordt inplaats van^3 October j,.l. in ons Clubhuis,, as Maandag 10 October 1938 gehouden in Café Royal (Eggers .Koninginneweg .hoek Saxen Weimarlaan om'half negen precies. agenda .1. Opening 2. Voorlezing .no.tulen der vorige vergadering, 3. Benoeming afgevaardigden Bonden.' 4. Benoeming Reciame-commissie 5.Rondvraag. .6. Sluiting. Het Bestuur. Houdt Zaterdagavond-22-October as. vry voor'het PROMPTIE-FEEST ONZER HONKBALLERS De clubavondcommissie maakt bekend., dat Maandag 10 October as. de eer ste officieele clubavond in het nieuwe seizoen gehouden zal worden. Hoewel zulks voor vele trouwe bezoekers overbodig moge zyn, kunnen wy toch niet na laten alle leden nogmaals op te wekken den clubavond geregeld en in groote getale te bezoeken, opdat deze avond ook inderdaad beantwoorde aan het doel, waarvoor hy in het leven geroepen is, nl. het contact tusschen Bestuur, com missies en leden te verge'makkelyken, van de club een vriendenkring te maken

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 2