wyze hun v-ermeend-e vakkennis te moeten luchten, de spelers daarvoor toch te sparen, Zoo'n speler maakt toch heusch niet opzettelyk een fout, en zyn en thousiasme kan er meteen mee worden kapot gemaakt. Inplaats van te helpen opbouwen, breken zy af. Laat men toch goed begrypen; De elftalcommissie stelt in overleg met Donnelly het elftal samen, en het publiek heeft zich met spelers en scheidsrechter -dit laatste is eveneens van enorm belang- ab soluut niet te bemoeien. Meent men het beter te weten, ga dan met de elftal commissie praten, maar laat spelers en scheidsrechten met rust. Afgesproken? Over de tweede helft valt feitelyk niet veel meer te vertellen. Spar taan gooide er een schepje op, hetgeen blykbaar steeds het gevaar inhoudt, dat onze verdediging de lessen der tactiek plotseling weer vergeet. Juist op zulke momenten is een streng doorgevoerd dekkingssysteem het eenige af doende redmiddel. Dat het zenuwachtige gedoe in het strafschop gebied zal vrywel altyd fataal worden. Toen Disselkoen No.3 wist te scoren, was daarmee het pleit beslecht. In de tweede helft wist men het peil van vóór de rust lang niet meer te halen. Misschien speelde de warmte hierby een rol. Misschien meende- men de overwin ning in de zak te hebben. In ieder geval de dekking was veel minder verzorgd dan in het begin. Men v/achtte weer te veel af, inplaats van de bal tegemoet te gaan. Maar dit zyn tenslotte allemaal van die gebreken, welke de spelers door hun gedachte er voortdurend op te concentreeren, vanzelf zullen leeren verbeteren. Een verrassing was, dat Charles aanwezig bleek te zyn, en graag nog eens voor zyn elftal wilde uitkomen. v.d.Valk bleek bereid zyn plaats af te staan en zoo zagen we Lungen als linksbuiten optreden., hetgeen jammer genoeg geen succes vermocht-te worden. De lange rustperiode had^Këm'parten gespeeld. In middels is komen vast te staan, dat Charles 11 October as. -indien tenmin ste de algemeene toestand geen roet in eten komt gooien- waarschynlyk voor langere tyd 'naar Zuid Rhodesia vertrekt, zoodat deze wedstryd in feite een afscheidswedstryd beteekende. Waar hem dit zelf eigenlyk gisteren nog niet eens definitief békend was, miste,wy de gelegenheid om Charles Lungen by dit afscheid te laten blyken, hoe zeer wy apprecieeren wat hy als APCer voor. ons geweest is. Wy hopen in de toekomst nog eens in staat te worden gesteld on ze waardeering voor dezen uitzonderlyken voetballer, sportman en AFCer te kunnen demonstreeren op een wyze zyn verdiensten voor onze Club waardig. Voorloopig wenschen wy Charles het succes toe, hetwelk hy zich van deze Zuid Afrikaansche reis voorstelt. Good Luck, Charley! I.E. Galavazi IDENTITEITSKAARTEN Spelers die hun kaart reeds ter afstempeling voor het nieuwe seizoen inzonden, kunnen deze terug bekomen as. Zaterdagmiddag op ons clubhuis. Het spelen zonder in het bezit te zyn van een kaart veroorzaakt boete en over spelen van den betreffenden wedstryd, zoodat de elftalcommissies spelers die geen kaart bezitten niet zullen opstellen. Het Bestuur BARRICADEN ontstaan gewoonweg, wanneer men zich Zondag na den wedstryd naar boven in ons clubhuis wil begeven. Iedere speler werpt zyn koffer op de meest noncha lante wyze onder dei kapstok by den ingang neer, waardoor het byna onmogelyk wordt te passeeren of je kleeren op te hangen. Het Bestuur zag gaarne dat de spelers meewerkten deze opeenhooping van koffers te voorkomen door hun "bullen" in de kleedkamers te laten staan tot zy naar huisgaan. Het Bestuur CAPTAINCY Mag ondergeteekende den heeren, die in dezen rang het voorrecht hebben te zyn verheven, nogmaals verzoeken zorg te dragen, dat de formulieren ui- terlyk Zondag na den wedstryd om 8 uur by Eggers aanwezig zyn. De kapiteinen van de elftallen 1, 2, 3 en 4 gelieven tevens hun formu lieren-boekje altyd by te voegen. Deze boekjes krygen zy wederom van hun commissieleden terug.

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 2