143. Ret feit, dat men na met 3'-Q te hebben voorgestaan, met 4-6 kan ver liezen (hoe dikwyls hebben, wy by het 1ste zoo'n voorsprong niet verloren zien gaan) duidt echter -met alle appreciatie voor de kwaliteiten van den tegenstander- erop, dat er iets in het elftal hapert, Blykbaar raakt men te gauw van de kook, of weet men by een eventueel gewyzigde aanvalstactiek van den tegenstander niet direct het juiste tegenspel te vinden. Ik bedoel dit, dat een elftal dat zoo'n een belangryken voorsprong weet te krygen, ook de' capaciteit in de beenen zal hebben, om zoo'n voorsprong zoo niet geheel, dan toch gedeeltelyk te handhaven. Het gebrek moet dus ergens anders zitten' Indien wy erin slagen de juiste remedie te vinden, ben ik ervan over tuigd, dat ook ons 1ste elftal het een heel eind zal kunnen brengen, Daar voor kan het engageeren van een trainer- juist N U doorslaggevend 'zyn. Ik doe daarom een beroep op allen, die hun offertje voor het trainers-fondsnog niet hebben gebracht, om thans ook het hunne ertoe by te dragen, door een uiterste krachtsinspanning ook ons 1ste omhoog te helpen. Alle andere elftal len zyn nu, waar ze wezen moeten, nu moet alle aandacht'en kracht op het lste worden geconcentreerd. I.H.G. A.F.C.III GEPROMOVEERD 0:0:0;0:0:0:0:0:0:0:0:0:0:Ó:0 üind goed al goed, schreef ik de vorige keer en zoo.is het geworden. De week voorafgaande aan onzen laatsten wedstryd zette sensationeel in, maar gedaehtig aan de eerste woorden van dit stukje zullen we alleen vermelden, dat op Zondag 22 Mei om 4 uur, criketers, honkballers en voetballers, alle geledingen dus van het sportleven onzer club, meer dan tevreden waren. Ieder toch had, de een met meer, de ander met minder stryd, een mooi sportief succes geboekt en dat is de hoofdzaak. Over den wedstryd tegen ft.M.S. II wordt eiders in dit nummer geschre ven. Laat ik hiervan vermelden, dat wy meer tegenstand kregen dan verwacht, terwyl van onzen kant lang niet in topvorm werd gespeeld. Het lukt ook zel den twee weken achter elkaar op absolute hoogspanning te spelen. Het was ook deze keer de voorhoede die achterbleef by de verwachtingen. Hier is mooi werk te doen voor onzen eventueelen as. trainer. De halflinie en achterhoede komt wederom een pluim toe voor het nulle- tje, net derde in successie, terwyl de vier laatste promotiewedstryden een score van 12-1 opleverden, waarover we meer dan voldaan kunnen zyn'. lja afloop een gefeliciteer van je welste. Het stemde wederom in hoogen mate da.nkbaar, dat ook thans weer voor een 3e elftal van een zeer g;roote op komst kon worden gesproken en namens al onze spelers wil ik hier nog eens ronduit verklaren, dat dit uiterst prettig en stimuleerend heeft gewerkt. In ons clubhuis werd verzamelen geblazen; Voorzitter Galavazi sprak' ons hartelyk toe en gaf schryver dezes de eerste gereedgekomen kampioensme daille De rest van den avond is prima verloopen (waartoe het vlotte besluit van ons bestuur niet weinig heeft bygedragen) en het was alleen jammer, dat mannen als Buising, de Boer, Leloux daarby ontbraken. Van het clubhuis werd via E^.ers naar de Stadtsschhnke getrokken, o.a. bleven niemand minder dan onze a,ere-voorzitter Schaf Scheepens en onze I. trouw in ons gezelschap. Voor het 3e was het om 1 uur nog niet genoeg want het huis van onzen reserve-aanvoerder Nesenberend stond nog gastvry voor verschillenden open en wy hebben deze schoone gelegenheid prachtig benut. Ook van deze plaats aan Karei en in het byzonder aan zyn vrouw hiervoor onze oprechte dank. Het deed denken aan vroegere tyden in de huize Ruys nn nu is alles achter den rug. eensdeels jammer; het geeft weer een leegte. Ik hoop dat dit seizoen voor de spelers een prettige herinnering blyft. Met name noek- ik ons team van den laatsten wedstryd/'Spelterde Boer, Ne senberend, Leloux, Stallmann, Sterman, Claus, D.Disselkoen, J.Uiterwyk, Harry Scheepstra en Jb. van Nek. Ook een byzonder woord van dank aan de trouwe opkomst van onze inval lers, die al heel weinig behoefden op te treden, m.n. Boven, Kleyn, v.d.Berg, Byl, terwyl zeker genoemd moeten worden Buising, Stol en Nauta die ook in belangryke mate tot het volledig succes nebben medegewerkt. Ook in dit seizoen (evenals het vorige) is overtuigend gebleken, dat er vele belangryke krachten in A.F.C. sluimeren en er kan niet voldoende op I gehamerd worden orn dit te belichten, nr zal in de naaste toekomst nog menig I hartig woordje inzake een trainer gesproken worden. By goede leiding even-

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 2