1 116, lyke "belangstelling in de avonduren. Het stemde prettig 's middags uit alle A.P.C. geledingen van adspiran- ten af tot Bestuur toe vele belangstellenden te zien. De avonduren hebben aan de verwachting in de vorige Schakel uitgespro ken beantwoord. Het was een prettige avond die ons lang zal by blyven en die nog aardig afgewisseld werd door onze afvaardiging en bloc onder lei ding van onzen Voorzitter naar de D.W.V.-receptie waar we hartelyk ontvangen werden. En nu de zware promotie-competitie tegemoet waarover in één van de e.v. Schakels nog nader, SPELER. MEDEDEELINGEN. De Adspiranten en Junioren gelieven den Heer Kromschroeder te melden of zy met de Paaschdagen beschikbaar zyn, in verband met het aannemen van wedstryden op die dagen. Rederland - Schotland. De datum van dezen wedstryd is vastgesteld op ZATERDAG 21 Mei '38. Terrein Stadion te Amsterdam, aanpang des middags om zes uur. Aanvragen voor plaatsbewyzen zyn uiterlyk tot en met 2 April as. in te dienen by den Penningmeester A.Mets, Stadionkade 106, A'dam. De pryzen zyn al3 volgt; A. Eeretribune (Loges).....f. 5,25 B. Eeretribune4.25 C. Marathontribune4.25 D. Open Zyvakken3.25 E. Onoverdekte zitplaatsen..'."...2.20 F. Noordelyke tribune (staanpl. 11 l.io G. Noordelyke tribune jongensplf, 0.55 Onze beperkte kasmiddelen veroorloven ons niet voorschotten te ver richten en aanvragen die niet van het benoodigde geld vergezeld gaan, kun nen dan ook in geen geval in behandeling worden genomen. Den aanvragers wordt vriendelyk doch dringend verzocht het geld uit sluitend en alleen per postwissel over te maken en in den postwissel, op het daarvoor bestemde strookjehTt "gewenschte aantal plaatskaarten aan te geven, zoodat dit dan niet meer per brief of briefkaart behoeft te geschie den. Rekening houdende met de mogelykheid, dat tegen dien tyd de Schakel niet meer geregeld wekelyks verschynt, publiceeren wy nu reeds, dat de toe gewezen plaatsbewyzen Donderdagavond 19 Mei tusschen 9 uur en half tien kunnen worden afgehaald in Cafe Royal, Koninginneweg 212, Amsterdam Z. Het Bestuur. PRQGRAi'llü VOOR ZONDAG 20 MAART as. Thuis-weds tryden A.F.C, - Velox, twee uur, le veld. A.F.C. Comb. - A.V.B.-elftal, 12 uur, le veld. A.F.C. Comb. B. - A.F.C. Jun, I, elf uur, 2e veld. Uit-wedstryden Amstel 2 - A.F.C. 3, twee uur, Terrein Schagerlaan, Lyn 5 en bus D. D.E.C 4 - A.F.C. 6, elf uur, Terrein R'óntgenstraatBus A. halte van 't Hofstraat in Watergraafsmeer. Taba 2 - A.F.C. 7, twee uur, bekerwedstrydterrein Sloten, Badhoevelaan Bus G tot eindpunt, brug over en rechts af. Sloterdyk Jun. - A.F.C. Jun. 3, twee uur, Terrein Haarlemmerweg naast Ring- spoor. Opüahg voorby kruispunt Haarl.w.-Hoofdw. Blauw Wit Adsp.l - A.F.C. adsp.l, tien uur, Terrein Nieuwe Diep. Lyn 9 tot eindpunt daarna Valentynkade links af. A.E.D. adsp. - A.F.C. adsp. 4, tien uur, Terrein Middenweg (Oud Ajax) Bus A.

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 3