Th, P. Th. P. Th, P. Th, P. Th. P. Th. P. Th, Samen Ben met z'n stille -rcauaoot hebben nu de leiding Van de wekelijksche Schakol--v--er«piv<)iaing De verantwoording is groot, want dat wat was Was mocstal het werk van journalisten met ras En dan, vergeten wij het Koggeschip niet licht De groote steun van een v.Seventer en v. Trigt, Van 't oude in het Nieuwe, van 't verleden in het heden net kan zoo moeilijk worden vermeden Ben, je hebt een zware doch dankbare - taak Het clubblad is een belangrijke zaak, Veel succes en ook bij Drukker veel drukte Het zou -lijn zijn, als het je in '38 eens goed lukte Jan Bosch, Will Brusse uit het Bestuur getreden Twee goede en beproefde leden Ik wensch hun een goed jaar en met hun club veel vreugd Dat geeft na veel werken dubbel geneugt, Eysvogel en Nestelroij zijn in hun plaats gekomen Wij wenschen hun de resultaten waarvan zij droomen. Hoe vind je anders ons terrein Voor een 2de KLasser, mag het er zijn Het is prachtig en dan die mooie tribune Die voorzag waarlijk in een lancune Dat is het werk van Vooys en Tacke Die hielpen het Bestuur toen de moed begon te zakken Niet Van de wal in de sloot, maar aan een wal Waarvan A„E,C. nog veel plezier hebben zal. Aan Ingenieur Vooys en Tacke als ingenieur Als 14—karaats A»PrC.—ers een extra keur, A.P.C. heeft ook haar Kerstverrassing ontvangen Geen betere had zij kunnen verlangen. Het derde won de Kraai bij onze Haagsche vrinden Nog eenmaal, dan zal hij voorgoed hier zijn nestje vinden! Onze Junioren deden het ook heel mooi De tweede prijs op het R.O.H.-tournooi Spelers en commissies, gefeliciteerd En in 1938 opnieuw geprobeerd Zoo heeft veel de revue gepasseerd alles heeft de A.P.C,-geest geregeerd a.x.g, neemt buiten ons werk en huisgezin Een groote plaats in ons leven in* Een paar dingen zijn nog te memoreeren Voordat wij naar ons durp terug gaan keoren. Het 3de en 60 wordt kampioen En hot tweede heeft niet anders te doen, .3. denken, dat als zij-zouden degradeeren Zij slecht daarmee hun oud-captain zouden eeren. Nu gaan wij sluiten, wij hebben gezegd, Wat ons hart ons heeft opgelegd, We hebben zeker menschon en feiten vergeten. wf?rwf?ar£1;j hecf; ^"tuurlijk geen opzet voorgezeten. Wij wenschen van harte, dat een ieder zal ontvangen Waarop zij hopen, waarnaar zij verlangen, w"ngen' En voor A.E.C. geldt nog slechts dit parool veel successen, veel kreten, hij zit Goal 1

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 8