No. Tj P. - Herb is goed, dat meer menschen het hoorden Ik spreek over -trainen en voetbalspelen En jij begint ze met sprookjes te vervelen Th» Er speelde een knaapje op de straat Zooals het altijd met de jongens gaat Maar het jongetje was altijd bezeten Als er een balletje werd nagezeten Een club was toen zijn groot ideaal Ook daar ging hij met de bal aan de haal De terreinknecht trachtte het lader te krijgen Maar liep tevergeefs hem achterna te hijgen. Dit jongetje was, wie zal het raden, Komt spant U in, voetbalkameraden, P. Het was,..het was... Ernst van Ooy die speelde altijd zoo wonder-mooi Th, Neen, ik bedoelde Charles, nu een groote man, Die ons op dit gebied heel wat leeren kan En hij wilde, want toen hij werd gevraagd Heeft hij er zich onmiddellijk aan gewaagd. Om onzen jongens nog wat te leeren En traint nu reeds dozijnen keeren. P. Charles, veelomstreden voetbalartist Die razend is als een elftal verliest Maar vaak bergen heeft verzet En wedstrijden, als verloren gewed, Heeft gewonnen door individueele prestaties, Voor jou onze bijzondere felicitaties, Dat jouw club ook jou datgene moge schonken, Waaraan je nog jaren terug kan denken, Th. Ik heb zoo'n idee, dat ik iets vergeet Is het iets, wat jij misschien weet P. Je bedoelt natuurlijk gezinsuitbreiding Dat behoort ook bij de Nieuwjaarswijding» Th, Juist, de voorzitters v.d. Brink en Galavazi Staan zeer bij de ooievaar in de permetatie Will heeft een zoon genaamd Hans Die maakt nog wel bij A.P.C. eens z'n kans Onze groote I heeft een kleine i en hi hi.,.. Zet hij de puntjes op de i als de groote I Dan wordt het nog eens een voetbalmagnaat Die voor niemand op een loopen slaat. P. De moeders van deze A.E.C.-adspiranten Wenschen wij geluk met deze jonge klanten Dat hun jongens y/orden mannen in de maatschappij En echte A,P»Cs-ers in de voetballerij, Th, Vanzelf denk ik nu aan het groote feit Waaraan ieder Hollander z'n gedachten wijdt P, Het liefste kind van het heele land Aan wien allen het hart hebben verpand, Is dat, wat Juliaan zal worden geboren, Maar dat ons allen zal toebehooren, 0 Koningskind, Uw eerste levensjaar Zij een zegen voor en Uw ouderpaar. Th. En Prins Bernhard, Hollands eerste sportsman Die nog zooveel goed creëeren kan Hem wenschen wij een spoedig herstel Hem, onze Kroonprinseslevensgezel. P. Ons maandblad is gepromoveerd Althans het is gemetamorphoseerd In 'n weekblad, wij zijn nu up to date Er gebeurt niets meer, wat een A.P.C.er niet weet.

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 7