75. YAH DEM C L U B A V 0 N D De clubavond-commissie ziet zich tot haar spyt genoodzaakt er nog maals uitdrukkelyk op te ?/yzen, dat het inschryven voor een of ander tour- nooi ook de verplichting met zich brengt op clubavond aanwezig te zyn, resp, te spelen. Men gelieve te bedenken, dat men door zyn afwezigheid niet alleen zyn partner en tegenstander doch ook nog andere deelnemers dupeert, die immers niet eerder kunnen spelen alvorens het resultaat van Uw party bekend is. Zr zyn thans weder verschillende achterstallige partyen, voor het verspelen waarvan Maandag 10 Januari a.s. nog gelegenheid gegeven zal wor den. Langer kan niet worden gewacht en hy, die dan wederom niet aanwezig is, zal worden uitgeschakeld en vervangen. De commissie behoudt zich het recht voor deze regeling ook in den vervolge toe te passen. CRICKET Testmatches 1938 Het bestuur van den Amsterdamsche Cricket Bond heeft in het- O.O. een optoep gericht tot hen, die in principe wenschen deel te nemen aan een be zoek aan'Engeland in den zomer van dit jaar teneinde één der vyf test-mat- ches te aanschouwen. Het ligt in de bedoeling dezen tocht te organiseeren onder auspiciën van den A.C.B. doch overigens geheel conform de wenschen der deelnemers wat duur en programma betreft; deelname staat open ook voor niet-cricketers geprojecteerd' is een schema, waarby de duur van den tocht een'week zal be dragen, waarvan 4 dagen zyn gereserveerd voor testmatch-bezoek. 2 dagen voor "sight -seeing." en zoo mogelyk uit de excursJ.st.en een "team" gevormd zal v/orden, hetwelk eén of twee friendly-games in Engeland zal spelen. De to tale kosten van deelname zullen niet meer dan f, 100.per persoon beloo- pen (exclusief dranken vóór, tydens en na maaltyden, cigdretten, e.d. Gezien de groote moeilykheid om voldoende toegangsbewyzen voor test- matches te bemachtigen is zeer tydige voorbereiding Üeh organisatie nood- zakelyk. Derhalve worden allen A.F.C.'ors, die in principe wenschen deel te nemen aan deze zomerreis (een unieke gelegenheid om Engeland en "groot" cricket te leeren kennen j verzocht zich geheel vryblyvend vóór 15 dezer op te geven aan Mr. Arn. Eysvogel, Valeriusstraat Amsterdam Z. "N.O.S. Ie Bas" MEDEDEEL I N G E N Bestuur en Eereleden alsook ex-commissaris W. Brusse worden uitgenoodigd voor de Bestuursvergadering op Woensdag 12 Januari a.s. om half negen in Café Royal. Indoor-training in de Acedemie voor Lichamelyke opvoeding is in verband met restauratie van de zaal stopgezet tot 25 Januari a.s. Dinsdag 25 Janu ari worden de betrokken Heeren dus weer verwacht. Wegens slechten toestand van ons hoofdveld wordt de Junioren-training van af Woensdagavond 12 Januari a.s. tot nader order stopgezet. Indien de voor Zondag a.s. vastgestelde wedstryden niet doorgaan zal de Schakel de daarop volgende week waarschynlyk niet verschynen. De spelers worden dan op andere wyze aangeschreven. PROGRAMMA YOOR ZONDAG 9 JaNUARI as. Thuis-wedstryden A.F.C. 2 - Hilversum 2, twee uur, le veld. 3 - T.D.O. 2, twee uur, 2e veld. 6 - D.E.C. 4, half twaalf2e veld. 7 - R.T.Z. 2, twee uur, 3e veld. Jun. 3 - Germaan Jun.half twaalf, 3e veld. Adsp.l - Spartaan Adsp.l, tien uur, 2e veld. Adsp.3 - Spartaan Adsp.5, tien uur, 3e veld. -C-0-0 -0-0-0-0-0-0- 06 09 086 8 99 86 8866 88 9866 0 68 890 80 06868 68

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 3