J 70. De volgende wedatryd, diroct hierop, tegen Kennemers, was slecht. Do ver moeidheid deed zich gelden en de spanning was er uit. Het bleef 0-0. Verder zwygen wy hier maar over, maar het had minstens een 4-0 overwinning'moeten zyn. D.W.S. sloeg Kennemers met 3-0 en behaalden den eersten prys oen beker uitgeloofd door"Het Volk"). Om den tweeden en derden prys, moest AFC en Kennemers vechten per"strafschop"Ik vermeld slechts het volgende: Er werden in totaal 22 strafschoppen genomen waarvan er zegge 'en schryve 7 wer den benut. Och, och wat is dat "penalties nemen toch lastig! Maar een saluut voor onzen flinken keeper Dode Bote Geisler, die als een woedenden leeuw in zyn doel lag en werkelyk eenige schitterende safes verrichtte. Trouwens in alle wedstryden was zyn keepen dit keer "af". Uiteindelyk bracht een straf schop ons toch den tweeden prys, waarop wy, volgens onze bescheiden meeninc ook recht hadden. In het algemeen werd er door ons in dit tournooi goed gevoetbald en speciaal willen wy noemen Verhagen, captain Kranendonk, Claus en Disselkoen hoewel deze laatste te zelfzucntig. Heineman als reserve—rechtsbuiten over-' trof zichzelf en speelde werkelyk uitstekend! De Voorzitter van R.C.H. reikte met eenige prettige woorden de pryzen uit. Ons rest nu nog een woord van dank aan R.C.H. voor de uitnoodiging tot deelname aan dit byzonder aardige en keurig geregelde tournooi, en honen wy gaarne volgend jaar terug te mogen komen. Aan onze Junioren een woord van dank voor de keurige wyze waarop zy A.F.C. by dit tournooi vertegenwoordigd hebben. Dat was 'zeer zeker in orde en zoo hoort het ook. Br. CLUBLIEFDE Bote Geisler dreigde door ziekte van zyn broertje ontstoken te blyven van deelname aan het bovengenoemd R.C.H*-tournooi,. daar hy deze moest op passen door uitstedigheid van zyn ouders. Als jongen een dergelyk gebeuren te moeten misloopen U weet heti Be Dorlas brateht voor Dodo evenwel uitkömst, doordat hy den geheele'n dag'op het zieke broertje paste. Ongetwyf elch een buitengewone symphatieke geste van een oud- tegenover een jongen speler. Een mooi voorbeeld van club-vriendschap. NIEUWJAARSDAG IN HET CLUBHUIS Zooals reeds aangekondigd in de Schakel-aflevering van de vorige week, zal de A.F.C. het Nieuwe Jaar openen met een byeenkomst in het clubhuis. Wy verwachten, dat een ieder, die geen dringende reden van verhinde ring heeft, aanwezig zal willen zyn, al was het alleen maar als blyk van waardeering tegenover ïhomasvaer en Pieternel, die ook thans weer 'den door Thomasvaer zelf genaakten nieuwjaarswensch zullen uitspreken. Overigens is dit samenzyn tevens een by uitstek geschikte gelegenheid voor de A.F.C.-familie om by den aanvang van 1938 de gebruikelyke gelukwen- schen uit te wisselen en wy hopen dan ook, dat velen hiervan gebruik zullen maken wat het welslagen van deze gezellige reünie niet anders dan ten goede zal komen. Teneinde U den gang naar het veld te vergemakkelyken, zal vooraf een voetbalwedstryd worden gespeeld, niet een adem benemende, zenuw sloopend'e, hartklopping verwekkende competitie-wedstryd van ons eerste elftal, doch een zich in alle gemoedsrust afwikkelende vriendschappelyke ontmoeting tus- schen getrouwde Veteranen en, voor zoover de voorraad strekt, ongehuwde Ve teranen. In dezen wedstryd zal de by de Veteranen nog immer aanwezige stryd- lust zeer zeker niet ontbreken, doch het z0u wel eens 'kunnen gebeuren, dat het tempo wat te lyden heeft van de vooraf gaande oude-jaarsviering. Ver zuimt U deze vertooning niet, het is weer eens wat anders. Het Bestuur. Opstelling Getrouwd; C. Alandt W.v.d.Brink A.Mets Disselkoen Spits Kappelhoff Selles Waayer Rood Kohier Eysvogel Scheidsrechter 0 W. Brusse

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 4