Buiten ve-arwachting vond deze oef en-wedartri jd„ onder matige belangstelling plaats. Vele A.F.C'ers, die deze wedstrijd dan ook niet mochten zien, hebben ongetwijfeld veel gemist. Met invallers voor Keeper Gerrits, Lohof en Schaaphok ont wikkelde zich al direct een zeer aantrekkelijke wedstrijd, waarbij door de onzen 2 en D.V.S. 1 goal werd gescoord, welke door resp. tusschenspel en free-kick werd geannuleerd. Onze aanval, welke op oorlogsterkte was opgesteld, n.l» van r.n.l. v. Nek, Haseweijer Jr., Lungen, Haseweijer Sr., Claessens, hadden het niet eenvoudig tegen de sterke achterhoede van D.ïï.S», Galdenhoven - v, Stokker, Van in "hun zak hebben" kon echter niet gesproken worden, want steeds beter construeerend werd de D.W.S.- burcht nog al eenige malen onder vuur genomen, totdat eindelijk 4 keer in successen hard cp Huntelaar werd ingeschoten en eerst bij de 5e knal Claessens succes boekte, D.W.S. kwam toen in den aanval, doch onze verdediging hield goed stand en de'rust kwam met een 1-0 voorsprong. Nadat het publiek in het clubhuis weer eenigszins op tempe ratuur was gekomen, begon de tweede helft met een zwaar D.W.S.- offensief. Hierbij viel het goede spel van den rechtsbuiten en eveneens van Huisman op. Verschillende corners kreeg D.ïï.S. te nemen, doch onze verdediging bleef de baas. De verdiende gelijk maker kwam .echter voor ons op ongelukkige wijze, daar een hard schot van richting werd veranderd en langs den kansloozen van Driel vloog. Spoedig daarop nam D.ïï.S. de leiding door een mooi diagonaalschot van den rechtsbuiten. A.F.C. kwam nu onder den druk uit en onze voorhoede ondernam snelle gevaarlijke aanvallen. De passen van Haseweijer Sr. naar de vleugels waren prima, CharlesTungen werd zeer actief en loste -eenige gloeiende kogels, waartegen Huntelaar liet zien, dat hij het keepen nog lang niet verleerd is. De gelijk maker kwam van Charles, die uit een duik met zijn vriend Bertus als overwinnaar tevoorschijn kwam en nog net een prachtig doelpunt kon scooren. De wedstrijd ging in hoog tempo verder en was het aanzien, ondanks de kou, ten volle waard. D.W.S» zette er alles op, om de overv/inning te bevechten en dit scheen te lukken, toen de rechtsbuiten wederom met een zeer mooi schot de stand op 3 - 2 bracht. A.P.C. gaf niet op, doch meestal was het phenomeen Caldenhove: onze voorhoede toch de baas, tot kort voor het einde deze Caldenhove iets te rustig speelde; een voorzet van v. Nek onderschepte, treuzelde, de bal aan Haseweijer Jr. moest afstaan, welke de gelijkmaker in het net deponeerde. Spoe dig daarop klonk het eindsignaal, A.P.C, en D. .S. hadden een oefen-wedstrijd van zeer goed gehalte gespeeld. Wanneer ons team in de competitie op dergelijke manier verder speelt, behoeven wij toch werkelijk niet op een der onderste plaatsen van de ranglijst te bungelen, Pouten zijn er gemaakt en nog vele ook, doch deze kunnen door gezamenlijke training van het ge- heele team gemakkelijk worden afgeleerd. Laten wij hopen, dat deze oefen-wedstrijd veel £ut zal hebben gehad. Het was ongetwijfeld een der beste wedstrijden, welke wij den laatsten tijd gezien hebben. Toeschouwer,

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 3