41* Kort voor tyd nog een doorbraak van A.F.C. J, Uiterwyk geeft een goede pass' 'aan v.d. Valk, waaruit hy onhoudbaar doelpunt. Een vierde doelpunt van Jaap Disselkoon werd nog wegens buitenspel geannuleerd. A.F.C. Ill - AMSTEL II 9-0 9-0 gewonnen en toch sportieve bevrediging. Hoezoo zult U vragen. Welnu èn in clubopzicht èn in persoonlyk opzicht. Hiertoe diene de volgende toe lichting. Is het niet prettig als juist voordat ik dit stukje ga schryven S.L.T.O. 2 onze allergrootste concurrent opbelt en vraagt hoe wy gespeeld hebben. Zelf hebben zy tegen T.D.O. 2 gewonnen met 4-1. Dan is het genoegelyk tegen' dien onbekenden S.L.T0.-bestuurder of speler te kunnen zeggen, dat ook wy de stryd om de le plaats onveranderd goed hebben vervolgd door met 9-0 te winnen. Dit wyst er op dat in deze Reserve 3e klasse een gezonde onderlinge concurrentie heerscht en dus is de stryd des te mooier. Het is een typische afdeeling n.l. 5 vry sterke elftallen t.w. S.L.T.O 2, Z.S.G.0.2, Zeeburgia2, Meteoor 2 en wy, en 5 vry zwakke clubs. Enfin onze leidende positie hebben wy heden behouden en zullen wy ook trachten te behouden. Opdracht No.l is nl. om kampioen te worden en opdracht No.2 is om te trachteri 100 goals te scoren in één competitie. Na 7 wedstryden hebben wy nl. 47 keer gescoord en detyd is aangebroken om onder de oogen te zien of 100 goals te maken zyn. Weinigen of misschien niemend onder ons heeft dit meegemaakt en waarom zouden wy ons deze taak niet stellen Over den wedstryd tegen Amstel 2 is eigenlyk weinig te zeggen. Wy waren overwegend sterker en hebben met 9 goals niet te veel gemaakt gezien onze kansen. Nog een beetje meer pit in de voorhoede. Invaller keeper Immig komt de eer toe voor het eerst in dit seizoen het nulletje te hebben mogen houden. Speler. HET VIERDE. Met medewerking van den keeper van de tegenparty, kon het vierde het tot zes doelpunten brengen, terwyl de achterhoede al het gevaar kon bezweren. Verder was het een wedstryd, waar niet veel over te schryven is. Zondag a.s. zyn wy vry, maar de week daarop is D.W.V. aan de'beurt, een zeer sterke tegenparty, dus zal er dan uit een ander vaatje moeten worden getapt om een eervol resultaat te behalen. N. JUNIOREN EN ADSPIRANTEN. Het eerste elftal onzer Junioren heeft den wedstryd tegen D.W.V.I uit, met 2-0 gewonnen, hoewel ons team over het geheel in de minderheid was. Na half-time werd door A.F.C. het zoogenaamde ,rK.F. C.-systeem" toegepast en met succes, want er was voor D.W.V. geen doorkomen, meer aan. Onze junioren bezetten op het moment de derde plaats en met veel wilskracht in de volgen de wedstryden kunnen zy vermoedelyk nog wel wat stygen. Junioren II speelden een behoorlyken wedstryd tegen Ajax 3, doch verloren met 4-2. Vrouwe fortuna was niet met onze jongens en twee strafschoppen be zegelden hun nederlaag. Toch goed gespeeld jongens; volgende week verwach ten wy 'weer een overwinning! De jongens van Junioren 3 hebben onze raadgeving van verleden week goed ter harte genomen. Hun bekende fout van na de rust in te zakken hebben zy eens laten varen en na een achterstand van l-o methalf-timekwam het ein de met een verdiend 2-2, slechts' bevochten na feilen stryd. Het eerste punt je voor dit team is dus ter wereld gekomen. Volgt nu de eerste overwinning derde-elftallers Het hoogste adspiranten elital deed het weer zeer goed en sloeg Blauw Wit I met 2-1. Een verdiende overwinning. De nederlagen van het begin van het seizoen, zyn dus by dit elftal vergeten en verwachten dan ook nog een reeks van overwinningen.^Dit kunnen wy nu niet bepaald zeggen van adspiranten 2, welke nog zonder éen overwinning zyn. Afgeloopen Zondag werd tegen Swift 1 «et 7-1 verloren. Kom jongens, niet de moed verliezen, dat kan toch veel beter. Gaan jullie nu Zondag eens het veld in met de zekere wil om een goed resultaat te behalen en jullie zult zien, dat het lukt Van Adspiranten 3 verwachten wy Zondag een overwinning op Blauw Wit 5 en voor het eerste- optreden van ons jongste elftal adspiranten 4 zullen wy geen voorspelling wagen. Alleen dit jongens; op tyd aanwezig; je voetbal-uitrus ting prima in'orde; niet te veel schreeuwen in het veld en je uiterste best boen gedurende den geheelen Wedstryd, ook als jullie mi-as c hi en komen achter te staan.

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 3