33. het enthousiasme, Er werd tegen den wind in xeller op de bal gezeten en.een achterstand van 2-1-werd langzaam maar zeker omgezet in een 9-2 voorsprong. JUNIOREN Eb aDSPIRaNTEN Het resultaat der overwinningen en nederlagen onzer jeugd is afgeloopen Zondag op-een-overwinning der nederlagen uitgeloopen met een stand 4-2. Ju nioren 1 brachten het tot een behoorlyke overwinning op Blauw Wit I met 5-3, hoewel ons elftal toch nog geen grootsche indruk maakte. Van de opstelling voor a.s. Zondag verwachten wy meer effect. Het tweede junioren-elftal was van de -32-1 overwinning te verwaand geworden, want verloor met 3-2 van Me teoor II, nadat A.F.C. met de rust met 2-0 had geleid. Captain Allebé denk er om, dat zooiets niet meer voorkomt; het was totaal onnoodig. Juniores 3 hielden tot de rust stand tegen Sloterdyk I, doch daarna ging het totaal mis en werd een 8-0 nederlaag geleden. Adspiranten I speelden een behoorlyken wedstryd tegen D.W.S.I doch ver loor met 3-1 he'tgeen iets geflatteerd was, daar onze jongens twee doelpun ten 'rustig cadeau gaven. Er moet nog meer spirit in jullie elftal komen, jongens, en het spel moet veël meer worden opengehouden. Adspiranten 2 ver loren met 3-0 van Ajax 2, waren voor de rust zwakker, doch na half-time ging het zeer behoorlyk. De eerste overwinning van dit team komt in 't zicht! Onze kleinste adspiranten gingen op het pad der overwinning voort en sloe gen Volewyckers met 6-2. Gaat dat naar een kampioenschap toe? Geen verbeel ding krygen, hoor jongelui, maar elke week weer jullie uiterste best doen, denk daar goed om. MEDEDEELIN GEN Van den Glubavond. De inschryving voor het 4-ballen-tournooi is thans gesloten en we mogen hieraan direct toevoegen, dat we van een succes kunnen spreken, want een re cord aantal deelnemers heeft zich voor dit tournooi aangemeld. Onderstaand geven we de samenstelling van de diverse koppels alsmede het resultaat van de loting. (1. F.Claessens - de Kruyff (2. G. Thonus - M. van Driel (5. G. Langevoort - J.Scheepstra (6. Tj. Reyinga - W.v.Dykhuizen (9. J. Hatzman - Jesvadba (10 Henny Scheepstra - C.Oostrom (3. Jan Bosch - Arn, Eysvogel (4. J. Suurbeek - Harry Scheepstra (7. P. Sanders - J. Bakker (8. Gé Bosch - Jan Walther (U N. Selles - M. Disselkoen (12 B. Spits - Ligtelyn (15 A.F. de Vilder - P. Buren (16 A. Mets - A. Rambonnet - G.Zeegers - G. Kromschroeder j (13 I. Galavazi - D.Bessem (14 W. Dykhuis - J. v.d. Voort <■- (17. VU. Ërusse (18. J. Suyver Zooals U ziet, geeft deze samenstelling blyk van groote verscheidenheid n.l. technische koppels, humoristische koppels, smoeskoppels enz. en kan men er van overtuigd zyn, dat er menige spannende en interessante party op het groene laken uitgevochten zal worden. Uit hoofde van hun functie moet een groot aantal A.F.C.-leden op Maandag avond vergaderen, zoodat het kan voorkomen, dat sommige partyen eerst laat op den avond gespeeld kunnen worden. Wy doen een beroep op Uw aller medewer king, ook wat betreft het event, fungeeren als arbiter, opdat dit tournooi zoo vlot mogelyk moge verloopen. SPELERS Daar het voor commissie-B, in verband met het groote aantal voetbal-spe lende leden, niet mogelyk is iedere speler des Zondags geregeld op te stel len, is er een A.F.C. elftal ingeschreven in de Zaterdagmiddag-competitie van den A.V.B. Een ieder die gelegenheid heeft Zaterdags te spelen wordt verzocht zich zoo spoedig mogelyk in verbinding te willen stellen met J.C.A. Suyver, Wes- terdokdyk 49. Telefoon 40777 na zes uur. PROGRAMMA voor Zondag 31 October 1937 A.F.C. Jun.l - Volewyckers Jun.l, half tweaLf, 2e veld. _ll; -

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 3