8. JkF^_=JUF._C.__2-5._ Het verloop van dezen wedstryd kan ik U helaas niet beschryven. In de eerste plaats vindt dit zyn oorzaak voornamelyk in het ongeval van Breedveld. Gerrie, jammer jongen, we hadden het net zoo fyn voor el kaar, dat je iederen Zondag mocht spelen en nu dat weer. Het noodlot schynt je te achtervolgen. 2 Jaar geleden een hersenschudding en nu je been. Ger rie, jong van harte beterschap. In de tweede plaats heeft het toeval gewild, dat ik meer myn aandacht noodig had voor een dame, die -overigens zeer terecht- van meening was, dat een elftal toch ook uit elf spelers moest bestaan en er maar niet meer kon tellen dan 10. De dame maakte op my den indruk, dat ze zeker tot 10 kon tellen en .moest het lek dus ergens anders zitten, waarom ik haar vroeg of zy ook de keeper had meegeteld en dat bleek nu niet liet geval te zyn. Ties, trek je er maar niets van aan hoor Voor ons ben je meer waard. De derde goal van Lungen, meneer Was troela la, neen een beauty. Ook die heb ik niet gezien. Jammer, want dan had ik die kunnen beschryven. Maar laat U voor gezegd zyn, dat hot een mooie was, want ze zeiden het alle maal Wat ik dan wel gezien heb Ju, ik was dik tevreden. Ons eerste heeft in jaren niet zoo goed gespeeld en deze wedstryd was een achttiende gedeel te der belooning, die weggelegd moet zyn voor Charles opofferingen. hu mag ik niet te optimistisch worden, want als het volgende week niet zoo goed gaat en er komt by A.F.C.- L.D.O. iemand, die werkelyk verstand van voetballen heeft, dan zou deze kenner al gauw zeggen -als hy dit ten minste gelezen heeft- nou die vryer die verleden week by jullie in de Scha kel geschreven heeft over H.F.C.- A.F.C. heeft ook verdweinig kyk op voetbal Aan combinatie-spel hebben wy belangryk gewonnen en mogen wy gerust zeggen, dat wy tydens dezen wedstryd het beste van het spel hebben gehad, Wel was het een matte stryd en werd er niet in een hoog tempo gespeeld, Oor- 'zaak hiervan zal wel voornamelyk schuilen in bovengenoemd ongeval. Onze defensie, kunnen wy wel in één adem noemen, haar spel was rustig en goed. Dykhuis verving Breedveld. De half-linie raakt hoe langer hoe be ter op elkaar ingespeeld. Van hun lang niet gemakkelyke taak kweten zy zich uitstekend. In de voorhoede zat wel een zwakke plek. Roel van dek is er de laatste weken een beetje uit. Zyn voorzetten zyn dikwyls veel te hard, Na de rust herstelde hy zich echter aanmerkelyk. Charles werd dubbel en dwars bewaakt, maar hoewel het voor Charles niet prettig is, heeft het toch dit tengevolge, dat de binnenspelers gemakkelyker spel krygen, waarvan Nieuwkamp en Dissel koen dus dan kunnen profiteeren. Hun schoten waren niet altyd even gelukkig maar het feit, dat zy trachtten de geboden kansen, ontstaan door Lungen-'s bewaken, te benutten, was op zichzelf een succes te noemen. Deze bewaking van Charles had wel degelyk het vierde doelpunt van Jaap Disselkoen tenge volge Jongens de volgende wedstryden hiervan nog meer profiteeren. Het kan en het moet. Zorgt a.s. Zondag voor- het tweede/achttiende gedeelte. Ga zoo voort en jullie zullen aan het einde van het seizoen meer dan spinazie eten. NEB 4J^Qt2_;;_EJjJ)1.2_2r2^ Helaas kwam van dezen wedstryd geen na-beschouwing in, zoodai; wy hier over niets kunnen vermelden. IJETE00R_II_z_A;_FiCj_III_2-6 Amsterdam is toch heusch grootstad, als je op Zondagmorgen een uur noodig hebt om van Zuid naar Tuindorp Oost zaan te komen. Een uitstekend veld daar aan het Piejadenplein met prachtige kleedka mers. Een compliment waard. Een paar indrukken vraagt onze Redactie. Welnu dan, onze tegenparty was lang niet onverdienstelyk en zal zich op de ranglyst behoorlyk laten gelden; daar ben ik vast van overtuigd. Zelf ontwikkelden wy een goed by wylen zeer goed spel. Door krachtig en energiek werken, kregen wy by geringe veldmeerderheid reeds in het eer ste half uur een 4-0 voorsprong, kort voor de rust met een mooie kopbal tot 4-1 gereduceerd. De eerste twintig minuten na de rust waren benauwd en het werd 4-2, doch een vyfde goal bracht ons in veilige haven, gevolgd door een benutte penalty 6-2. T

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 2