Uit andere Cl ubbladen. tot zulk een gelukkige en practische oplos sing heeft geleid. Volledigheidshalve memoreeren wij nog even de totale uitslagen van dit 15de tour- nooi: 29 Augustus D.W.V.—H.F.C. ZeeburgiaZ.A.C. A.F.C.—N.A.C. H.B.S.—D.W.S. Blauw-W itZeeburgia 5 September Blauw-WitAF.C. D.W.V.—H.B.S. 2-0 3—1 3—1 2—1 2-0 2—1 (na verlenging) 4-3 Finale: Blauw-Wit—D.W.V. 1—0 (na verlenging) Blauw-W^it, dat den oorspronkelijken A.R.O.L.-beker in bezit kreeg door dezen 5 maal in totaal en tevens 3 maal achtereen te winnen, maakt thans weer een pracht kans ook den 2den beker in de wacht te slepen. Immers voor de 2de maal achtereen wordt haar naam op den beker gegraveerd. Er blijkt wel uit welk een belangrijke rol onze goede buurman in ons tournooi steeds heeft gespeeld. 14 maal werd door Blauw- Wit deelgenomen, waarbij 7 maal den lsten prijs werd gewonnen. Het is wel niet noo- dig hier nog eens uiteen te zetten, hoezeer wij deze medewerking van Blauw-Wit ap- preciëeren en ons daarom ook van harte in haar succes verheugen. Zoo behooren dan deze beide mooie, plei- zierige dagen, rijk aan prettige herinnerin gen, weer tot het verleden. Mogen zij een gunstig voorteeken zijn voor het komend seizoen. Op 19 dezer begint het weer ernst te worden, dan is het woord uiteraard hoofd zakelijk aan de spelers. Elders in dit num mer vindt men het programma voor de eerste helft. Men behoeft er slechts een vluchtigen blik op te slaan om te zien, dat onze 4 bovenste elftallen voor heete vuren zullen komen te staan. Wij vertrouwen, dat de spelers hun plicht zullen begrijpen. De capaciteiten zijn in deze elftallen buiten kijf aanwezig. Club liefde, opofferingsgezindheid en samenwer king met achterstelling van het persoonlijk belang bij dat van de A.F.C., zijn de facto ren welke deze capaciteiten tot volle ont wikkeling en daardoor tot die superioriteit kunnen brengen, welke noodig is om onze tegenpartijen te overtreffen. Spelers, houdt den naam Uwer Club steeds voor oogen, strijdt als goede sports men en A.F.C.-ers, dan zult gij het seizoen 1937/1938 maken tot een seizoen, de A.F.C.- historie en traditie waardig! 9 September 1937. I. H. GALAVAZI. Wat H.B.S. er van zegt: De visch wordt duur betaald Pierre Loti hal heelmaal niet zoover hoe ven te loopen, toen hij zijn „IJslandsche Visschers" schreef. Hij had maar eens op een Hollandschen zomernacht naar Kalver- dijk moeten gaan, om daar te „baarzen". De Noordenwind gierde daar dwars door je heen en de troep uitgelezen visschers van heinde en verre, zelfs vanuit de tropen moest niet alleen tegen de visch maar ook tegen de elementen een ongelijken strijd voeren. Kalverdijk is een aardig plaatsje en het eten is er ook best, „voor het organiseeren van diners etc. alléén naar Harm Dijkstra, directeur van de vischafd. van D.W.S. maar het zou mij op den duur toch te druk zijn. Eigenlijk is het een beetje gek, om op het A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 7