Praatjes en Prikjes. 10 October: R.C.H.—A.F.C.; A.F.C. 2-R.C.H. 2. 17 October: A.F.C.Hilversum; Stormv. 2A.F.C. 2. 24 October: A.F.C.-D.O.S.; Z.F.C. 2-A.F.C. 2. 7 November: B.F.C.A.F.C.; A.F.C. 2-Haarlem 2. 21 November: A.F.C.—H.V.C.; Ajax 2- A.F.C. 2 5 December: VeloxA.F.C.; A.F.C. 2-Blauw Wit 2. Zooals steeds werd ook dit seizoen weer door ons verzocht, het programma zóó in te deelen, dat wij afwisselend met Blauw Wit uit en thuis spelen. Eigenaardig ge noeg geeft bovenstaand programma hier van een afwijking te zien. Op 19 dezer is voor ons H.F.C. uit en voor Blauw Wit Haarlem vastgesteld, terwijl zoowel Blauw Wit als wij op 26 September thuis moeten spelen. Het ligt voor de hand dat door ge lijktijdige thuiswedstrijden van A.F.C. en Blauw Wit niemand, maar dan ook abso luut niemand, kan worden gebaat, terwijl zoowel Blauw-Wit als A.F.C. er het na deel van ondervinden. Wij hebben inmid dels verzocht het programma te wijzigen in H.F.C. thuis en E.D.O. uit, waarmede de zaak zou zijn opgelost en Amsterdam-Zuid geen Zondag van voetbal verstoken blijft. WEDSTRIJDPROGRAMMA 3de EN 4de ELFTAL. 19 September: De Meteoor 2—A.F.C. 3, 11 u, A.F.C. 4 D.W.S. 3. 26 September: A.F.C. 3-Zeeb. 3; 't Gooi 3—A.F.C. 4. 3 October: T.D.O. 2A.F.C. 3. 10 October: A.F.C. 3S.L.T.O. 2; Rapiditas 3 A.F.C. 4. 17 October: J.O.S. 2A.F.C. 3; A.F.C. 4 Hilversum 4. 24 October: A.F.C. 4-A.W. 2 7 November: A.F.C. 3Amstel 2; V.V.A. 3—A.F.C. 4. 21 November: D.E.C. 3—A.F.C. 3; A.F.C. 4-D.W.V. 3. 5 December: A.F.C. 3Oosterpark 2; Donar 2 A.F.C. 4. (alleen voor ingewijden), In kranten gelezen met angst en met beven, dat Lungen zijn kracht aan een tour wilde geven. Maar door China/Japan Komt daar nu niets van, Zoodat wij een schitterend seizoen gaan beleven. De man van de centjes is Arie, Gewichtig, een tikje bombarie. Hij kiest goed zijn maat Als bier erop staat. Loopt 't mis met het spel: God bewaar-ie! Als Arnold de kas gaat beheeren, Dan zijn we heel gauw uit de beeren Want krijgt hij bericht: Een nieuw lid is in 't zicht, Dan gaat hij al vast disponeeren. Een man, die niet rechts en niet links wou, bleef liever Colijn en ook Oud trouw. Laatst ging d'admiraal Op een peerd aan den haal. Toen riep iedereen: „Wat doet Henk nou?" Waneer je een bridedrive gaat houwen, dan kun j'op Jan Walther vertrouwen. Hij is zeer tevree Met zes down doublé Want hij heeft z'uit de robber gehouwen. De Islingtons wilden naar Japan, Maar vreesden: Daar hebben w'een hap an. Ze vroegen toen mee Den crack van A.F.C. Doch Lungen schreef toen: 'k heb er lak an. Met deze prikjes en praatjes Vulden wij onze Schakel-hiaatjes. Met een lach en een traan Kan de Schakel nu gaan. En 't is uit met die prikjes en praatjes. Charley Co. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 4

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 4