dacteuren Simon Wit, Pwt Vormeulen (fj, Jo Wijnand, Piet Lindner de volledige mede- werking van den staf van de Koggeschuit onder leiding van v. Seventer, die zijn troetelkind ook met uit het oog verloor, toen onder zijn opvolger v. Trigt de samenwerking op denzef- den prettigen voet werd voortgezet. De tijden veranderen en wij met hen. Een maandblad kan behalve beschouwingen van algemeenen aard slechts ouden kost brengen, welke uiteraard de aantrekkelijkheid van het actueele mist. Waren we vroeger al dolblij met ons maandblad, de tegenwoordige tijd eeft andere wenschen. Toen Mr. Arnold Eysvoel in zijn A.C.C.-Pitch de A.C.C.-ers op verbluffende wijze 'iedere week van de resultaten der gespeelde wedstrijden, alsmede van de programma s voor den komenden Zondag op de hoogte hield, deed dit den wensch naar een overeenkomstige wekelijksche uitgave voor de voetballerij opkomen. Deze wensch nu zal in vervulling gaan. Het is duidelijk, dat dit niet in den vorm van de gedrukte A.F.C.-Schakel an geschieden. De A.C.C.-Pitch heeft ons den weg gewezen, al is het niet minder duidelijk, at dit alleen door groote liefhebberij en werkzaamheid van hen, die zich met de uitvoering zullen belasten, is te verwezenlijken. Des te meer moeten wij hun initiatief dankbaar accep teeren in het vertrouwen, dat het contact onder de A.F.C.-leden door de wekelijksche Scha kel nog meer zal worden versterkt, en verdiept. Scheiden tut weh! Wanneer wij daarom thans afscheid moeten nemen van 't Koggeschip dan voelen wij, dat daarmede een oude, mooie relatie een traditie mag ik wel zeggen wordt beëindigd, een relatie waaraan A.F.C. veel te danken heeft. Van Seventer en van Trigt onze hartelijke dank voor alles wat gij door de A.F.C.- Schakel voor onze A.F.C. hebt gedaan. Ik kan mij zoo levendig voorstellen, dat dit afscheid ook aan U met onverschillig zal voorbijgaan, maar ik ben er óók van overtuigd, dat gij U met ons zult verheugen over ieder frisch initiatief, dat ertoe kan bijdragen onze A.F.C. voor uit te brengen, en gij onze verwachting en hoop zult deelen, dat met de wekelijksche Schakel het beoogde doel volkomen zal worden bereikt, waarmede dan, wat Simon Wit het „Scha kel-probleem noemde, op onverwachte wijze zou zijn opgelost. 7 September 1937. j GALAVAZI ALGEMEENE VERGADERING De jaarlijksche algemeene vergadering bedoeld in ar, 73a van het huishoudelijk reglement zal worden gehouden Maandag 4 October a.s. in ons Clubhuis, aanvang half negen. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Mededeelingen van het Bestuur, uitrei king souvenirs, 2e elftal. 4. Verkiezing Reclame-Commissie volqens art. 63 H.R. 5. Benoeming van afgevaardigden en plaatsvervangende afgevaardigden voor de Bonden. 6. Rondvraag en sluiting. De leden worden dringend verzocht tijdig aanwezig te zijn, opdat bij een vlot ver loop der vergadering de Elftal-commissies etc. hun gewone Maandagavond-vergade ring kunnen houden. Namens het Bestuur: I. H. GALAVAZI, Voorz. D. J. BESSEM, Secr. AANVOERDERS HOOGERE ELFTALLEN. In zijn op 8 September gehouden verga dering heeft het Bestuur de volgende aan voerders benoemd: lste elftal: Aanvoerder Lungen, plaats vervangend aanvoerder Burger. 2de elftal: Aanvoerder Lohoff, plaatsver vangend aanvoerder Daan Uiterwijk. 3de elftal: Aanvoerder J. van Nek, plaats vervangend aanvoerder te benoemen zoo dra de samenstelling van dit elftal bekend is. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! r m V;

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 2