n£ bescli en voorbesc on wing. Een korte nabeschouwing. Veel is er qe- schreven en gepraat over het seizoen 1936- 1937 en de verrichtingen van A.F.C. II. Laat dit nog een dankwoord zijn aan allen die voor de spelers van het 2e elftal mede- geholpen hebben dit seizoen tot een onver getelijk te maken. Naast Bestuur en E.C., wil ik hier speciaal nog noemen onze roem ruchte Feest-commissie bestaande uit het driemanschap Esser, Bessem en Buren bij gestaan door Jacq. Kohier en vooral niet vergeten de stillen op den achtergrond" die dit schoone feest hebben doen moqelijk maken. D Wij spelers zien op een uiterst prettiq seizoen terug, beloond in den vorm van het herwinnen van het Reserve le klasse-schap en geapprecieerd door de club door het aanbieden aan alle spelers van een heel mooie presse-papier (aanvoerder en reserve aanvoerder zijn reeds in het bezit hiervan terwijl voor zoover mij bekend de overiqe gegadigden begin September op de Alq. Vergadering de hunne ontvangen). Ten slotte een persoonlijk dankwoord van mijn vrouw en mij voor de zeer bijzondere attentie ons door mijn medespelers geboden in den vorm van prachtige bloemen en een schitterende bureaulamp. Deze laatste heeft een goed plaatsje in onze woning gekregen. Seizoen 1937/38 nadert. Reeds is de va- cantie voor sommigen voorbij. Reeds zijn e eerste Woensdagavond-oefeningen be gonnen en zoo ik hoor met ongekende ener gie. Dat is een goed begin en een goed be gin is het halve werk. M. i. heeft ons in de afgeloopen jaren bij de voorbereiding voor het nieuwe seizoen nog wel eens iets ontbroken. Persoonlijk Uit andere ClubbJaden. Men zal zich herinneren, dat wij in de vorige „Schakel enkele opmerkingen aan het spel van den middenvoor van Centraal europa wijdden, speciaal in verband met zijn tactiek ten opzichte van den stopper-spil Goldbrunner. Onzen spelers zij thans de volgende beschouwing van Verlegh in de i\ si.^.-Klok in hun bijzondere belangstel ling aanbevolen. stel ik mij voor. dat naast intensieve avond oefeningen ons 2e elftal in een wisselende ormatie zeker 3 a 4 wedstrijden voor den aanvang der competitie speelt (b.v. op ado'agavonden in de weken van de A.R.O.L.-wedstrijden) zoodat onomstoote- Iijk voor het begin van het seizoen vast staat wie ingespeeld zijn en wie de meest gegadigden zijn voor de elf begeerde plaat sen in ons team. De reserve le klasse is altijd een interes sante klasse geweest; naast prettige tegen standers goede velden met uitstekende ac- comodatie. Zie hier de lijst van onze a s tegenstanders: Ajax II Blauw-Wit II Spartaan II Z.F.C. II R.C.H. II E.D.O. II Stormvogels II Hilversum II Haarlem II Dus niet te versmaden partijtjes. Laten ailen die uitverkoren worden om ons 2e te vertegenwoordigen in de Reserve le klasse toonen dat wij onze promotie waardig zijn. Wij weten dat wij spannende wedstrijden te spelen krijgen en ons heusch niets cadeau zal worden gedaan. Een gewaar schuwd man telt voor twee. Vele jaren heb ben wij gekend met slechte starts. Laten wij z°r9en ^at van stond af aan de volle 1UU fo wordt gegeven, want oh die in den beginne gewonnen puntjes zijn later zoo Kostbaar. Het vorig seizoen is in dit opzicht zeer leerrijk geweest, dus moeten wij zor gen, dat wij niet in de fouten van voriq jaar vervallen. Play up en good luck! SPELER. Spel-flitsen: De positie van lichaam ten opzichte van bal en tegenstander. Een van de grootste succes-nummers van den Olympischen Dag was de middenvoor van Centraal Europa: Piola. En in verband met hetgeen we te berde willen brengen, kunnen we met hem in één adem noemen: Braine. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 6

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 6