DE TRAINING ...op naar het Kampioenschap Zoo hebben wij dan thans drie trainings avonden onder leiding van Charles Lungen achter den rug en kunnen wij over het al gemeen met de bereikte resultaten wel te vreden zijn. Het was een lust voor het oog om Charles met onze jongens aan het werk te zien en zou men niet beter weten, dan zou men kunnen denken dat hij z'n heele leven niet anders gedaan had. Dat wij in Lungen een prachtig getrainden, tech nisch knappen ras-voetballer bezitten, kwam tijdens deze avonden nog scherper naar vo ren dan wij al wisten. De algemeene opinie, na afloop in de kleed- en douche-kamers, dat de training zwaar maar toch „fijn" was, bewijst dat de goede geest er in is. Wij betreuren het dan ook, dat een aan tal uitgenoodigde spelers, waaronder eenige tot nu toe prominenten voor het eerste en tweede elftal, zonder kennisgeving op het appél ontbraken. Wij gaan een bijzonder zwaar seizoen tegemoet en van onze afdeeling, bestaande uit R.C.H., E.D.O., H.F.C., Velox, D.O.S., H.V.C., Hilversum, B.F.C., Zeeburgia en A.F.C., bereikten allen, uitgezonderd het gedegradeerde R.C.H. en A.F.C., een der drie bovenste plaatsen. Dit is dus een af deeling waarvan elk onze tegenstanders als kampioens-pretendent te beschouwen is en wij gelooven dan ook niet dat A.F.C. in zijn laatste 2e klasse periode ooit zulk een moei lijk, doch machtig interessant, programma te verwerken heeft gehad. Ook het tweede elftal zal moeten toonen, dat het z'n plaats in de voor reserves hoogste afdeeling waard is en wij rekenen er op dat wij door de betreffende spelers niet teleurgesteld zullen worden. Het is dan ook een gebiedende eisch, dat, om in deze zware afdeelingen een goed fi guur te kunnen slaan, onze jongens prima getraind het komende seizoen aanvangen en tijdens het seizoen door indoor-training enz. fit blijven. Wij mogen niet verlangen dat ieder speler op het voetbalveld een „ster" is, dat is in hoofdzaak een kwestie van aanleg, doch wel mogen wij verlangen dat alle spelers, niemand uitgezonderd, er voor zorgen dat zij lichamelijk 100% fit zijn en de wedstrijden op volle toeren kunnen uit spelen. In dat verband willen wij opmerken dat diegenen die het blijkbaar niet noodig vinden om aan de training deel te nemen, door ons beslist niet opgesteld zullen wor den in een van de elftallen waarvoor wij de verantwoording hebben. Men is dus ge waarschuwd. Begonnen wij met te zeggen dat wij over de eerste trainingsavonden wel tevreden konden zijn, dat wil nog niet zeggen dat het niet nog veel beter kan. Laat om te begin nen iedereen geen avond overslaan (de tijd is nog maar kort), zorgt dat gij allen uiter lijk om 7 uur, zonder volle maag, in voet baltenue gereed zijt (want het begint reeds vroeg te donkeren), voert alle door Charles aangegeven oefeningen zoo goed uit zooals dat werkelijk in je vermogen is, houdt den goeden geest er in. kweekt onderlinge kame raadschap en dan jongens van het eerste en tweede elftal... Op naar het Kampioenschap! J. G. BORNEMANN. Voorz. der A-Commissie. P.S. De keepers-training blijft voorloopig op Woensdagavond plaats vinden. De be treffende spelers worden verzocht even eens om 7 uur gereed te zijn, om aan de conditie-training van Charles te kunnen deelnemen. Gedurende het seizoen wordt de training op Zaterdagmiddag voortgezet. - 5 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 5