V an Je ReJf Voor Elftalcommissie B werden P. Buren, E. Rood en J. Suyver herkozen. Daar de vergadering niet bij machte bleek voor de 2 resteerende vacatures candidaten te noe men, zal het Bestuur hiervoor moeten zorgen. Bij Elftalcommissie C deed zich hetzelfde geval voor: G Nigtevegt was de eenige candidaat. Tenslotte noemde de vergade ring enkele actieve spelers, n.l. Thonus en v. d. Valk terwijl ook Zeegers bereid bleek een candidatuur te aanvaarden. Het Bestuu- zal ook deze commissie trachten te comple- teeren. Van de Enquêtecommissie werden her kozen: Mr. A. Sabelson, J. Walther, A. Horn, F. v. Dijk, J. Suyver, terwijl de com missie werd aangevuld met Lohof en v. Driel. Het periodiek aftredende kascommissielid H. Esser werd tot plaatsvervangend lid be noemd, terwijl het plaatsv. lid N. A. Schee pens de opengevallen plaats inneemt. Bij de rondvraag wijst v. Nek op de vol doening bij de spelers over het tripje naar Heracles in Almelo en verzoekt zulke trip jes in den loop van het seizoen meer te arran- geeren. Galavazi wijst er op, dat je dan eerst uitnoodigingen moet hebben en dat de onderhavige invitatie speciaal aan het feit, dat we een beroemdheid in ons elftal tellen te danken is. Het Bestuur zal echter gaar ne moeite doen en hoopt in dat verband, dat Charles zijn reputatie zal handhaven. Henk Esser roept de aanwezigen op, om zich voor de boottocht ter eere van het 2e elftal op te geven. De boot is nog niet vol. Fons de Vilder hekelt in scherpe bewoor dingen het gebrek aan animo bij de leden om zich voor de Elftalcommissies B en C beschikbaar te stellen. Lungen verklaart zich bereid vanaf mid den Juli tot eind Augustus de training der voor het 1ste elftal in aanmerking komende spelers op zich te nemen. Daar hij dit na tuurlijk niet het geheele seizoen kan doen, verzoekt hij 3 leden aan te wijzen die zijn oefeningen meemaken en ze dan later kun nen voortzetten. Eere-voorzitter Scheepens dankt Gala vazi voor zijn leiding en memoreert, dat deze thans 10 jaar voorzitter is. De voorzitter dankt daarna de vergade ring voor het vlotte verloop, zoodat deze uitgebreide en belangrijke agenda tijdig kon worden afgewerkt en sluit de vergade ring, allen een prettige vacantie toewen- schend. Ad interim. actie. Dit is mijn zwanenzang, d.w.z. mijn laatste redactioneel artikel voor de Scha kel, daar ik gemeend heb deze betrekking vaarwel te moeten zeggen, aangezien dit baantje te zwaar op mij drukte en ik het niet in het belang van A.F.C. achtte nog langer aan te blijven. Hoofdzaak is gebrek aan tijd, niet zoozeer de tijd om elke maand een stukske te schrijven (ook in den vervolge hoop ik van tijd tot tijd nog wel eens iets te kunnen bijdragen), doch meer de tijd om geheel op de hoogte met alle ,,faits et gestes" in onze vereeniging te blijven. Een goed redacteur moet m.i. omtrent alle „ins and outs volledig op de hoogte zijn, anders ontstaan maar al te spoedig hiaten en com plicaties. Zoo had ik bijv. deze maand gaarne wat geschreven over de ontmoeting van onze Veteranen tegen Ajax en H.B.S., kon helaas deze feesten niet meemaken, en zoo gaat het om zoo te zeggen eiken dag. Het A.F.C.-gedoe is nu eenmaal een zeer uitgebreide schotel en waar ik van alles niet kan meesnoepen, vind ik het beter als chef de cuisine te verdwijnen. Voorloopig zal de Schakel door onzen voorzitter worden geredigeerd, wien ik veel succes toewensch. Of dit de definitieve op lossing van het Schakel-probleem zal zijn betwijfel ik. M.i. zou het aanbeveling ver dienen hier denzelfden weg in te slaan als de meeste andere clubbladen, die gemeen lijk een Redactie-Commissie hebben, waar in ook een lid van het Bestuur zitting heeft. Dit zou m.i. de beste oplossing zijn, maar ook hier is weer de vraag: hoe komen we aan geschikte leden, die tijd, ambitie en capaciteiten bezitten om deze functie waar te nemen. Als afscheidswoord geef ik ech ter het Bestuur dit voorstel in welwillende overweging. w. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 8