De Algemeene Aergadermg. om met muziek verder te trekken even een domper te moeten zijn, maar neen, de stem ming was te goed om dit niet te kunnen verdragen en al „wij zijn niet hangend" ging men verder om tenslotte in de Keizerskroon de door de zeelucht hongerig geworden magen te gaan stillen aan een uitstekend verzorgd diner. Omstreeks negen uur was het einde geko men aan het feestmaal en trok men, weder om voorafgegaan door muziek (voor een vergunning was inmiddels gezorgd) door Hoorn s straten naar de Doelenkade, waar de „Baron van Dedum", zoo geschikt voor dergelijke tochtjes, reeds vol ongeduld lag te wachten om spoedig daarna te vertrek ken met een wellicht in nog meerdere mate vroolijk gezelschap, dan waarmee ze geko men was. A.F.C.-ers tot weerziens! Het was wederom circa half tien, alvo rens het vereischte aantal stemgerechtigde leden aanwezig was, en Galavazi de ver gadering kon openen. Na het gebruikelijke welkomstwoord volgde een kort algemeen overzicht over de prestaties van eerste en tweede elftal, waarbij aan Jaap van Nek en zijn mannen de welverdiende hulde en dank voor hun promotie naar de res. 1ste klasse werd gebracht. Vervolgens wijdde de Voorzitter enkele woorden aan de na gedachtenis van onzen oprichter Frits Ber nard en van donateur Disselkoen, welke welke woorden door de vergadering staan de werden aangehoord. Bonkink's notulen werden zonder op- of aanmerkingen gearresteerd. Het als steeds uitgebreide, keurige jaar verslag van secretaris Bessem werd met da verend applaus beloond. Het zorgvuldig voorgedragen goed gedocumenteerde jaar verslag van penningmeester Mets onder vond ondanks de teleurstellende cijfers eveneens warme appreciatie, waartoe het feit, dat de hoofdelijke omslag achterwege bleek te kunnen blijven, natuurlijk ook iets bijdroeg. Overeenkomstig het verslag der kascommissie werd Mets onder dankzegging gedecharcheerd. Daar niemand op het indertijd in de Schakel reeds gepubliceerde ontwerp-regle- ment iets aan te merken had, werden deze gewijzigde en aangevulde Statuten en Huis houdelijk Reglement onder dank aan de makers bekrachtigd. Nu de Schakel tengevolge van de ver minderde advertentieopbrengst een vrij be langrijke belasting onzer geldmiddelen dreigt te worden en wij onzerzijds ons Clubblad slechts noode zouden missen, stelde het Be stuur voor de leden daarvoor 1,per jaar te laten betalen. Na eenige discussie, waar bij het Bestuur zich er mee vereenigde, de donateurs in de betaling van dezen gulden vrij te laten, ging de vergadering met het bestuursvoorstel accoord. Ook het voorstel, de contributies voor juniores en adspiranten met 2.50 te ver- hoogen, mocht na eenige gedachtenwisse- ling de goedkeuring der vergadering ver werven. Voor de eenige Bestuursvacature ont staan door het bedanken van Jan Bosch bleek slechts één candidaat te zijn ingeko men, zoodat het Bestuur als volgt werd ge kozen verklaard: I. H. Galavazi, Voorzitter. W. D. v. d. Brink, 2e Voorzitter. D. J. Bessem, Secretaris. B. P. Bonkink, 2e Secretaris. A. Mets, Penningmeester. Mr. A, Eysvogel, 2e Penningmeester (contributie) W. Brusse, Comm. v. Materieel. Met hartelijke woorden bracht de voor zitter den dank der vereeniging over aan het scheidende bestuurslid Jan Bosch voor het moeilijke en ondankbare werk, dat deze bij de inning der contributies zoo vele jaren heeft verricht en liet dit van een souvenir in den vorm van een ets vergezeld gaan. Een luid applaus onderstreepte 's voorzitters woorden. De Elftal-commissie A bestaande uit: J. G. Börnemann, J. A. Tacke en N. W. Selles werd bij enkele candidaatstelling her kozen. - 7 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 7