Cricket kij A. F. C. 4 Elftallen m de running De Juniores kampioen! Het is al vreugde, wat de A.C.C. mo menteel biedt. Zelfs buiten het veld heerscht de prettige cricketstemming, en talrijke A.F.C.-ers zijn ieder weekend getuige van fraaie en ook wel eensminder fraaie cricketmatchen. Fraai was b.v. de wedstrijd van het le elftal tegen P.W. Beide teams, als runners- up, hebben, vooral met batten, haar uiterste krachten ingespannen en het resultaat was 193 runs voor P.W. Doch met groote am bitie gingen de A.C.C.-ers naar de mat en brachten het onder ademlooze spanning tot 191. Door slecht fielden verdiend ver loren. Ondertusschen is de kans op een heel goede eindplaats in de competitie lang niet verkeken. De overwinningen op C.V.H., S.C.M.C. en H.C.C. zijn daar de bewijzen voor. Doch dan moet ons fielden danig beter worden. Ook het 2e team beleefde spannende oogenblikken; denken wij aan Laren uit, toen na de slechte le innings een flink her stel intrad, zoodat het een haar scheelde of A.C.C. was winnaar geworden. Ook Kampong kwam er niet gemakkelijk af, doch hier was alweer slecht fielden de oorzaak van een kleine nederlaag. Echter zijn er vele lichtpunten, en zóó doorspelende zal een kampioenschap niet tot de onmogelijkheden behooren. En bedriegen de voorteekenen niet, dan is ook het derde bezig een speldje te ver dienen. Haar grootste tegenstander is Ajax (A.), doch met een thuiswedstrijd tegen deze club in handen, blijft de kans bestaan. Alleen het vierde durven wij geen kam pioenschap te voorspellen. Door opschuivin gen en afschrijvingen heeft de kwaliteit van dit team wel eens te lijden, doch daarom niet getreurd. Er wordt genoegelijk gespeeld, en wanneer vooral de jonge jongens goed doen wat ouderen het zeggen, zal het ook in de toekomst wel vlotten. Onze juniores zijn reeds kampioen. Vrij overtuigend werden de eerste 3 wedstrijden gewonnen, doch in de laatste faalden de kopstukken één voor één, zoodat dit de eer ste nederlaag werd. Toch gelooven wij dat dit kampioenschap bij de sterkste is terecht gekomen en wen- schen wij de Baare c.s. geluk. Van onze Zaterdag-middag-teams is veel goeds en veel slechts te vertellen. Het A-team" staat bovenaan, hetgeen eigenlijk een logisch ding is, want de tegen stand is tot nu toe niet bar groot geweest. Echter, weest op je hoede, want die kan toorluitjes kunnen raar uit hun slof schieten. Bij het B-team" wil het minder vlotten. Natuurlijk is de samenstelling niet altijd erg sterk, daar het de bedoeling is, dit elftal een combinatie te laten zijn van oudere cricketers, althans oudere menschen. Wat de Dames-afdeeling betreft, kun nen wij van een vlotte gang van zaken ge wagen. Wel werd van Kampong verloren, doch enkele overwinningen doen het team toch behooren tot één der sterksten. Het aantal dames neemt langzaam toe, het spelpeil wordt steeds beter (al spelen de Australische Ladies effies beter), de or ganisatie is heel goed, mijn liefje, wat wil je nog meer. Zoo heb ik dan al het goede en kwade van A.C.C. weer op papier gezet, en hoop ik maar, dat het mag bijdragen tot meerdere ambitie. Er resten nog vele wedstrijden op het A.F.C.-terrein. Laten wij hopen dat talrijke A.F.C.-ers zich den weg naar ons mooie veld nog her inneren. Hoe meer zielen, hoe meer runs!! W. STAATS. 15 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 15