Het 1 Ni Het was wonderlijk mooi en stil op zee Maar een druk avondje voor Terpsichore, En ook het lied werd niet vergeten En heel het IJsselmeer moest weten Dat we kwamen uit die goei ouwe Amstclstad En dat A.F.C. weer een fuifje had. Fons was op stoot en sloeg midden op zee Alle records van Maurice Cchevalier. Toen het donker werd en ietwat kil Werd het aan boord een beetje stil Maar in de kajuit werd het nu knus Daar hing men om zoo te zeggen aan de lus, Zoo werd het bijna tegen eenen Toen we weer in Amsterdam verschenen Het was weer een kostelijk A.F.C.-festijn Waarvoor we Dik wel dankbaar mogen zijn En natuurlijk ook den Admiraal, En tenslotte ook Hoorn, voor het vriendlijk onthaal. Ik weet zeker, dat alle aanwezige Dames en Heerelï Zoo n tochtje weer eens graag zouden repeteeren En ik hoop dus, dat het aanstaande seizoen Een onzer elftallen weer eens iets geks zal doen. Het meeste zou ik natuurlijk voor het eerste voelen, Dat steek ik niet onder banken of stoelen, Dus Charles en spelers, laat de Hooge Heeren Juliie 't volgend jaar eens op zoo n tochtje tracteeren, Daarmee zou jullie ons allen een reuzeplezier doen Daarom tanden op elkaar, en wordt kampioen, Dan kunnen we weer eens prettig gaan varen En komt A.F.C, in geen week tot bedaren. S. G. aatste ïeuws. Het is zoo goed als zeker, dat ons le elftal het a.s. seizoen in de volgende af- deeling zal worden ingedeeld: B.F.C. E.D.O. H.F.C. H.V.C. Hilversum R.C.H. Velox Zeeburgia A.F.C. Commentaar overbodig! Met uitzondering van het pas gepromoveerde H.V.C. bijna alle kampioens-pretendenten en oud-eerste klassers. Een bijzonder zwaar maar interes sant programma wacht ons dus. Laten we hopen, dat dit voor onze spe lers een extra aansporing zal zijn om eens bijzonder voor den dag te komen. 13 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 13