Het twee Je m Januari Van cle ReJactie Ziezoo, de spanning is geweken. Na den wedstrijd van j.l. Zondag, die we dank zij de welwillende medewerking van Vrouwe Fortuna (die ons eindelijk weer eens toe lachte) op het nippertje uit het vuur wisten te sleepen, zijn we definitief uit de gevaar lijke zone geraakt, maken we zelfs nog kans op een goede plaats. Voor de Kennemers was de uitslag een groote teleurstelling en naar mijn overtui ging hadden ze minstens een gelijk spel verdiend. Ze vertoonden een vlot, open spel en vooral hun plaatsen was veel beter ver zorgd dan bij ons. Gelukkig beschikten ze niet over een uitblinker als Charles, en deze was dan ook weer voor de zooveelste maal de man, die de schaal in ons voordeel deed overslaan. Het tweede elftal is zoo goed als binnen enj als het uit de twee resteerende wedstrij den nog één puntje weet te behalen, is het reeds gerechtigd aan de promotie-compe titie deel te nemen. Wel zijn het 2 uiterst zware wedstrijden, n.l. thuis tegen Blauw Wit 3 en uit tegen Ajax 3, maar we re kenen er op, dat Jaap en zijn mannen toch het zoo vurig begeerde doel zullen berei ken, vooral waar ook D.W.V. 2 het nog tegen Ajax 3 moet opnemen. Met onze Juniores is het helaas de laat- Het stemt dankbaar dat het ons mocht gelukken in deze maand 3 overwinningen in successie te mogen boeken, n.l. thuis te gen Alc. Victrix met 5—2, thuis tegen D.W.V. 2 met 21 en uit tegen K.F.C. 2 met 20. Het betrekkelijk harde maar goed be speelbare veld bleek tegen A.V. 2 geen be zwaar om een nuttige voorsprong met de rust van 31 te krijgen, en al was er nog eenige spanning, na de rust toch niet zoo danig dat de overwinning sterk in gevaar kwam. Het werd een rustige 5—2 zege te gen de hekkesluiters, waarmede de 8—2 ste weken niet zoo geloopen als we wel gewenscht hadden. Eerst lieten ze zich op ■eigen terrein door Blauw Wit kloppen en j.l. Zondag verloren ze met de odd gaol van Ajax, waardoor dus aan de schoone kampioensdroomen een ontijdig einde is ge komen. Het is wel jammer van deze slechte eindspurt, doch in elk geval hebben onze „coming men" zich dit seizoen uitstekend geweerd en geven de bereikte resultaten goede hoop voor de toekomst. Rest mij nog te memoreeren het reunis- ten-diner op 18 Januari, dat wederom in de .Poort werd gesavoureerd. Helaas ont braken door verschillende omstandigheden diverse ouwe trouwe eetmakkers op het appèl, doch niettemin was de opkomst zeer bevredigend. Na een gezellig paitje in het knusse zaaltje met de bekende A.F.C.-attri buten, werd tot verwerking van de culina- rische uitingen met het fameuse eethuis overgegaan, waarbij de spijsvertering kracht dadig werd gestimuleerd door tal van illu- stre speeches, waarbij ik vooral die van Charles Lungen en Willy Brusse wil me moreeren. Gelijk te verwachten was viel de Nobelprijs dit jaar ten deel aan Arnold Eysvogel, zeer zeker een welverdiende be looning voor de buitengewone activiteit door dezen sportenthousiast betoond. nederlaag in Alkmaar afdoende gerevan cheerd is. Zwaarder was de wedstrijd tegen D.W.V. 2, die uit een 8—0 nederlaag had opgeleverd. Deze wedstrijd werd te elfder ure op het bij-veld gespeeld en in deze gang van zaken mag alleen een aanwijzing lig gen, dat goed, gezond en duidelijk over leg van te voren zeer veel waard is in het belang van spelers en elftallen. Wij wisten dat deze wedstrijd voor ons veel, zoo niet alles te beteekenen had. Won n.l. D.W.V. dan waren zij 1 punt op ons voor, in het andere geval namen wij 3 punten voor- A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 5 -

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 5