Het was soms wel moeilijk, maar er schijnt spelers geregeld tot dit doel bijeen te krij- van den captain een wilskracht uit te gaan, gen. Las ik niet, dat het geheele Be Quick- welke het geheele elftal doordringt. Als het elftal iedere week 2 maal oefende? De moet, maakt hij trouwens zelf de winnende practijk heeft echter bewezen, dat dit voor goal! Volhouden mannen,? Er liggen nog ons elftal ten eenemale onmogelijk was. voetangels en klemmen op den weg naar Zelfs één avond konden zij niet volledig de Res. 1ste klasse, weest je daarvan ter- bijeen gebracht worden. Dit was heusch dege bewust en doe je best! niet alleen gebrek aan animo, voor een aan- Onder deze omstandigheden is het dub- merkelijk deel was het den betrokken spe- bel jammer, dat het 3de dit jaar blijkbaar Iers absoluut onmogelijk, niet in staat is zijn reeks kampioenschap- Het is duidelijk, dat men met 4 of 5 man pen te continueeren. Het vierde stelt er moeilijk besprekingen kan houden over on- daarentegen een genoegen in kampioenscan- derwerpen, waarbij ieder der elf een rol didaten af te drogen. De K.N.V.B. behoeft moet spelen. Practisch is de T.C. iederen van deze promotie geen spijt te hebben, want trainingsavond voor dat doel aanwezig ge- dit elftal houdt zich in de nieuwe omge- weest, doch bij gebrek aan materiaal was ving uitstekend. men niet in staat tot de uitwerking van het Onze Juniores hebben tegen BI. Wit een goed overwogen werkplan te komen. De leelijke steek laten vallen. Ze houden ech- lichamelijke training, welke voorbestemd ter nog een prachtkans. Jongens, uit de- was in dit plan een belangrijke plaats in te zen tegenslag de leering geput, dat tegen- nemen, moest na enkele weken worden stop- vallers er zijn om je er met frisschen moed gezet! overheen te zetten. De tanden op elkaar en Hirschman heeft van den aanvang af geen krimp meer gegeven! We moeten dit met het plan rondgeloopen, de juniores in seizoen toch ook weer eenige kampioenen de opleiding te betrekken. Naarmate de hebben? onmogelijkheid duidelijk werd, om het lusschen de Technische Commissie en werkplan met een voor het eerste elftal in de Sub-Commissies hebben eenigen tijd ge- aanmerking komende groep dus prac- leden besprekingen plaats gevonden, welke tisch 1ste en 2e elftal te verwezenlijken, tot de conclusie leidde, dat het zwaartepunt nam de wenschelijkheid het van onderaf te punt der training in de toekomst naar de gaan probeeren, vastere vormen aan. Op- jongere spelers wordt verlegd. De daar- merkelijk genoeg kwamen de Sub-Com- voor naar voren gebrachte plannen zullen missies onafhankelijk hiervan, tot eenzelfde worden uitgewerkt. In feite is dit een gron- gevolgtrekking. Een gevolgtrekking, welke dige wijziging van de sinds jaren gevolgde juist door de goede prestaties onzer junio- werkwijze, waarbij de aandacht vóór alles res geaccentueerd wordt! aan het 1ste elftal was gewijd. Niemand kan meer ontkennen, dat wij Hoe dikwijls werdenj reeds plannen voor geen goed jeugdig materiaal hebben. Het is de training van ons 1ste ontworpen? Men logisch, dat wij dit feit als uitgangspunt beweert zoo gaarne dat deze hebben ge- nemen en er onze aandacht op moeten con- faald. Zeker is alleen, dat wij nooit hebben centreeren, dit materiaal zooveel als eenigs- bereikt, wat wij hoopten, doch in hoeverre zins mogelijk bij elkander te houden en tot zij er toe hebben bijgedragen ons op be- verdere ontplooiing te brengen. Een moei- hoorlijke wijze nog steeds te handhaven, lijke, maar dankbare taak! kan niemand bepalen. Mij dunkt, dat men In de volgende Schakel hopen wij nader binnen het bereik der mogelijkheden toch op dit onderwerp terug te komen, wel succes heeft gehad. De training staat en valt echter met de mogelijkheid, alle 7 Febr. 1937. I. H. Galavazi. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 4

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 4