Uit ket ÏUjk der Ads 2e ADSPIRANTEN. Over de twee laatste wedstrijden die door ons gewonnen werden, valt niet veel te praten. Alleen ging 't in de eerste helft bij den wedstrijd tegen Zeeburgia erg slap. In de tweede helft speelden we meer samen en werden er aardige doelpunten gefokt, zoo dat we met een: 41 overwining naar huis konden gaan. Ik wil nu wat over de spelers zeggen; te beginnen met onzen keeper Jan. Hij stelt zich goed in 't doel op, waardoor vele kan sen van de tegenpartij op niets uitloopen. Meyer, onze links-back, is één van de steunpilaren van ons elftal; hij weet den bal met een hard schot van 't doel te doen verdwijnen. Lubbers en Tonny spelen ook heel aar dig, alleen is Lubbers te langzaam. Piet, onze spil, speelt zeer tactisch. Benny en Hans spelen haast 't zelfde, dus vrij goed. Dick verdeelt t spel goed en weet den bal in de juiste hoeken te plaatsen. Frans moet meer scherp op den bal toe- loopen. Men moet niet te spoedig opgeven, maar den bal tot 't laatst volgen. Kees moet den bal niet ver opdrijven, anders wordt die hem te gauw afgepakt. M. S. 3e ADSPIRANTEN. De derde adspiranten hebben in het nieuwe jaar 3 wedstrijden gespeeld. Tegen Ajax III wonnen we met 30, van C.D.W. met 41, terwijl tegen Amstel aan de Scha- gerlaan 22 gelijk gespeeld werd. We hebben nu 8 gespeeld, waarvan 5 gewon nen en 3 gelijk. Wanneer we van Aalsmeer beide keeren winnen, kunnen we kampioen worden. Nu zie ik daar nog niet al te veel van komen, omdat de meesten veel te wei nig komen trainen. Wel ziet men er velen op Zaterdagmiddag, liefst met een sigaret in hun mond, kijken hoe de enkele enthou siasten, die zich verkleed hebben, zich uit- len omgekeerd werden en wij alles in de aan val zetten met 't gevolg, dat Sandbergen met een kogel 3—2 maakte. Dit werkte als een zweepslag op ons en wij waren gedurende het verdere verloop van den wedstrijd niet van het A.V.O.G.-doel weg te slaan, totdat ongeveer tien minuten voor het einde, H. v. d. Bosch met een, scherp schot de partijen op gelijke voet bracht. Rest ons nog te vermelden, dat 1 minuut voor het einde een schitterende door Kummer genomen hoek schop door één der binnenspelers rakelings naast gekopt werd, waarop de scheidsrech ter voor inrukken floot. Een korte nabe schouwing over de spelers lijkt mij overbo dig, daar er ik mag wel zeggen bijna geen één een behoorlijke partij speelde, de keeper dan uitgesloten niet waar Gerrit? En aan éénbeenige voetballers hebben wij geen ge brek, want als er een wat meer doortasten der midvoor gestaan had, die met forsche trappen op de vleugels het spel had kunnen openen, dan zouden wij beslist gewonnen hebben. Onze kampioenskansen zijn door dit gelijk spel eenigszins gedaald, maar jon gens, het kan nog, wij zijn nog niet weg. Wij staan nu 2 punter^ achter en als we het nu een beetje serieus opvatten, dan zie ik nog dat wij de kampioensvlag kunnen hijschen, want Ajax en Z.S.G.O. zijn ook niet onoverwinnelijk, getuige hun nederla gen de laatste weken. Laat ons dus de vol gende wedstrijden, die nog gespeeld moe ten worden het veld ingaan met het „feu sacré dat noodig is om een tegenstander te overwinnen. „MaBo". A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! L ctJLl LCJLJL

Schakels (clubbladen) | 1937 | | pagina 10