Pieternel: Meisjes van A.F.C. pakt deze gladde guit het loopt nu heusch de spuigaten uit Ik wensch voor Henk in het nieuwe jaar een flinke vrouw, dan is de zaak voor elkaar. Thomasvaer: A.C.C. speelt op A.F.C.'s grond dat is goed, dat is gezond Dat het nieuwe veld hun inspireere tot grootsche daden, A.C.C. ter eere. Pieternel: Sijmen Wit, Schakelredacteur Veel copy, zonder gezeur Goede zaken, dat geeft inspiratie en voor de Schakel geest en sensatie. Thomasvaer: Arie Waayer, dichter voor bruiloft en partijen dat nog menig idee uit z'n brein moge glijden Zijn maat is prachtig, zijn stijl uniek en... Arie's gedichten zijn op muziek. Pieternel: Ingenieur Kohier, tot ridder geslagen een goede gezondheid in lengte van dagen Willem Burger, die we zoo heel erg missen nooit meer die nare maagstoornissen. Thomasvaer: En zoo kunnen we doorgaan tot 1938 en dan zij we heusch nog niet fertig alleen zou ik dit naar voren willen brengen, even denken aan hen, die in de zon zitten te zengen even denken aan alle A.F.C.-ers in de Oost Tonny, Dio, Herman enz. allen proost! Pieternel: Menig A.F.C.-er zou er heel wat voor over hebben gehad als hij hier gezellig in ons midden zat. Thomasvaer: Laat ons daarom hiermede besluiten en de wenschen daarbij uiten dat alle A.F.C.-ers, jong en oud verloofd, verliefd, vrijgezel, getrouwd zullen hebben een jaar, waarin zij mogen hebben wind mee en geen averij en dat de club hen bij moge staan als de wind eens even om zoude slaan. Onze club, ook zij kiest weer moedig zee. Thomasvaer en Pieternel: Lang leve ons dierbaar A.F.C. Amsterdam, 1 Januari 1937. BéBé. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 6