Thomasvaer: Thomas is getrouwd met Loes het is waarachtig een reuze snoes en Dijkhuis, wiens come-back zoo prachtig was is met zijn Treesje danig in z'n sas. Pieternel: Lang leven deze jonge paren dat de echtgenoten verliezen niet hunne haren maar wel hun streken, dan is het goed voor het genieten van het huwelijkszoet. Thomasvaer: Wat me verwondert is, dat ik je niet heb gehoord over een persoon, die steeds je hart heeft bekoord. Pieternel: Die zijn er zooveel, maar een favoriet die vergeet ik toch waarachtig niet. Thomasvaer: Nou, dan ben je den Brus vergeten waarover we allen in ons rats hebben gezeten Hij had een ziekte, die we niet kunnen beschrijven maar het was lastig, daarover valt niet te kijven. Pieternel: Mijn lieve Wil, hoe kom ik zoo dom Hij kijkt vast nooit meer naar mij om Ik vraag vergiffenis en wensch hem alles goed en dat hij nooit meer naar het ziekenhuis moet Maar zeg hoe gaat het toch met Henk, anders krijg ik, dat ik om hem niet denk. Thomasvaer: Met Essers best en nu Juliana gaat trouwen is zijn Oranjeliefde heelemaal niet te houen. Pieternel: Ik vind het fijn, dat ons lief Koningskind zoo gelukkig Haar bestemming vindt; wij A.F.C.-ers wenschen Haar en Haar vorstelijken man zooveel goeds als een mensch maar wenschen kan. Thomasvaer: Hare Majesteit de Koningin, dat Zij nog langen tijd mag genieten van de aanhankelijkheid welk heel het volk zoo heftig heeft geuit, voor Haar worde een tijdperk van geluk ingeluid! Pieternel: Maar Henk, waar we het zoo juist over hadden heeft Amor nog steeds niet bij z'n kladden. Thomasvaer: Henk is zoo dik, maar ook glad als een aal als hij Amor ziet gaat hij aan de haal. - 5 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 5