Thomasvaer: Arie Mets heeft een bijzonder accent het is een tiptop keurige vent, maar over onze centen waakt hij als agent die geen grapjes of lolletjes kent. Hij jammert over elk dubbeltje dat verdwijnt en komt op tegen alles wat hem overdaad schijnt. Pieternel: En dan nog een tekort, wat een strop A.F.C. 42 jaar en de centen op? Thomasvaer: Zoo is het 42 jaar met eer en met deugd veel narigheid en ook veel geneugt een bestuur dat heeft gewerkt en gestreden en dat ook veel tegenslag heeft geleden. Pieternel: Enfin, is alles waar wat wordt gezegd en waar zooveel nadruk op wordt gelegd van clubliefde en andere mooie woorden die al zoo vaak onze ooren bekoorden, Dan is er geen nood met den nood van A.F.C. dan zorgt een ieder en ieder mee. Door eensgezind het noodige te verrichten moeten de ergste zorgen zwichten. Thomasvaer: Goed zoo wijf en laten wij dan ook hopen dat de oudjes die al zoolang medeloopen Schaf en Jacq. van Ooy, beiden sukkelend den laasten tijd zullen herkrijgen een goede gezondheid. Pieternel: Nu je het toch over ouderen aan 't spreken bent Hoe is het met Jan Prent? Verleden jaar om dezen tijd was het niets dan narigheid. Thomasvaer: Jan is weer een heele baas, hij won bij het kienen een grooten haas hij is onze Oude Jan, maar nog niet de oude Maar wel zullen we het er beslist op houden Next year better, next year de oude Jan, die zoo heerlijk zachtjes kankeren kan. Pieternel: Zeg, zijn er nog A.F.C.-ers gehuwd, of is de verliefdheid wat geluwd? Thomasvaer: Wel neen, Dijkhuis en Tacke zijn gaan varen op de bekende rustige baren. Pieternel: Wat zeg je, is Thomas getrouwd? Ik at van mijn leven nog niet zoo zout. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerdersl 4

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 4