Pieternel: Van narigheidwees nu maar niet boos maar in het voetballen was je geen bolleboos maar ik heb wel eens gehoord, dat behalve v. Nek er nog een captain is met een vrij groote Thomasvaer: Aha, dat is natuurlijk broeder v. Driel, die is van ons tweede team de ziel hij keept met ambitie, een goede Börnemann's pupil een jongen met enthousiasme en goede wil. ■°ieternel: Dus als ik het goed begrijp, is het een uitgelezen stel die zullen er voor werken, geloof maar van wel we wenschen hun succes en bereiken ze de kop dan nemen we met z'n allen een borreltje erop. Thomasvaer: Dat is werk, hopelijk hebben we dan nog geld tegen dien tijd, hebben we er heel wat neergeteld. Wat ben je van plan, ga je soms weer visschen? Dat feest wil je natuurlijk niet missen. Thomasvaer: Visschen is behalve voetbal het mooiste spul het is ernstig werk, geen flauwe kul. Pieternel: Ja met D.W.S., H.B.S. huilen jullie tnanen met tuiten het is me nogal een mooi stel schavuiten als je 's avonds thuis komt ben je zoo schor als een kraai en tegen halftien neem je de bekende draai. Thomasvaer: De entourage van het visschen is een klucht Jan Steen zou het aanzien met een zucht maar het visschen zelf, je bent gewoon een recruut je mag niets doen als de surveillant niet tuut. Pieternel: Nu vooruit dan maar H.B.S.D.W.S. vischkameraden dat jullie nog menigmaal met roem overladen thuis mogen komen, met het heerlijke gevoel een fijne dag buiten, ver van het steedsche gewoel. Thomasvaer: Maar dacht je nu heusch, dat ik dat meende daarmede toen ik van geld tekort reede Ik bedoelde de kas van A.F.C., wat daar in zit valt heusch niet mee. Pieternel: Jullie hebben geleefd als groote heeren van economie kunnen jullie nog wel wat leeren. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 3

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 3