Thomasvaer: Dat is bekend, maar er is hard gewerkt al hebben de meesten het misschien niet gemerkt de Lange Bor verdient bijzonder ons aller achting Wat die deed, overtrof aller verwachting. Pieternel: De Lange Bor, is dat die zwarte man die zoo goed keepen kan? Vroeger waren alle meisjes verliefd op zijn haren ^ie a'ti^ keurig geplakt op zijn kopje waren. Thomasvaer: In keepen een meester, in de branding een rots hij was toentertijd A.F.C.'s grootste trots en thans meester der keepers, met succes A.F.C.'s doelverdedigers zijn prima van één tot en met zes. Pieternel: Proficiat Börnemann, veel geluk met vrouw en kind we hopen, dat je er nog jaren voldoening in vindt A.F.C.'s jeugd tot mannen op te bouwen om de ballen uit de touwen te kunnen houën. Thomasvaer: Wat hadden we anders een kampioenen dit jaar Drie, vier, vijf, zes, adspiranten is vijf bij elkaar Een succes zonder weerga in den laatsten tijd Een uitgaan boven onze gewone middelmatigheid. Pieternel: Dit jaar zijn de kansen niet zoo groot Al zijn er ook niet veel elftallen in nood. Thomasvaer: De junioren hebben de kans en moeten hem grijpen dat wordt een feest, dat kunnen je begrijpen onze coming-men, die het later moeten doen de jongens van Van Dijk en Staats kampioen! Pieternel: Is dat nu alles, één elftal in de groote A.F.C.? en jullie zingen zoo dikwijls, we tellen nog mee!? Thomasvaer: Lieve meid, je hebt zooals gewoonlijk gelijk veel a.s. kampioenen zijn we wel niet rijk maar bij dgenen die kans hebben is het tweede de favorieten uit het verre verleden Good-old Jaap staat weer op de brug en de tegenstanders gaan weer op hun rug. Pieternel: Ik vind Jaap een fijne vent, Gelukkig niet één zooals jij er bent. Thomasvaer: Zeg, deug ik weer niet, Ik Thomasvaer als ik de vrouwen aankijk, worden ze al raar. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 2 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 2