stekend is, want, ofschoon wij natuurlijk graag winnen, zijn wij even vroolijk na een door ons verloren wedstrijd. Ik hoop, dat volgen, daar de geest in ons ploegje uit- deze gezelligheid altijd in ons elftal mag blijven, daar wij tenslotte in hoofdzaak spelen voor ons genoegen. Ik meen, dat alle A.F.C. -ers er zoo over denken. Aangezien wij het laagste elftal der A. F.C. vormen, komen bij ons nogal eens wijzigingen voor, die wèl het spelpeil, maar, helaas, niet altijd de homogeniteit in ons elftal ten goede komen. Maar ik geloof, dat, hoe verder wij in het seizoen komen, des te betere resultaten wij zullen bereiken, omdat de spelers el kaar hoe langer hoe beter gaan begrijpen. De verzwakte voorhoede tegen Z.S.G.O. was de oorzaak dat wij geen doelpunt konden maken. Het gemis van Malotaux en Pasman werkte hier fnuikend. De wed strijd tegen De Spartaan werd gespeeld op een veld, waarop bijna geen gras groeide en waar wij tot over de enkels in de mod der zakten. Het kostte vooral mij, als langste speler, veel moeite, op de been te blijven. Een versterking in alle opzichten was het debuut van den stevigen Luuc Nijdam, die zeker één van de beste van van het veld was. Het eerste doelpunt was van zijn voet. Pasman maakte ook een zeer fraai doelpunt en van Zeijtveld zorgde voor de derde goal. Een raad, dien de voor hoede noodig heeft, is: Schieten, niet pinge len' De heele voorhoede „bezondigde" zich aan laatstgenoemd euvel! De middenlinie was ruim voldoende en de achterhoede is wel eens beter geweest, maar dat vond hoofdzakelijk zijn oorzaak in het „gratis modderbad" voor de doelen. En nu, opgewekt voorwaarts naar de volgende wedstrijden, waarbij ook weer flink gezongen en gevoetbald moet worden. Wij behoeven dan zeker geen slechte plaats op de ranglijst in te nemen! BOB K. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 19 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 19