Smit: Onze rechtsback schiet hard en plaatst goed, een speler waar men op reke nen kan. Meyer: Van hem kan hetzelfde gezegd worden als van de rechts back. Botter: Is naar mijn meening hier op de goede plaats en voldoet hij hier beter als back. Worm: De Spil waar alles om draait en met recht, want zijn spel is subliem. Heineman: Als hij zoo was als de spil zouden wij er een geweldige steun aan heb ben. Jammer dat wij dat nog niet kunnen zeggen. Bennie Groen: Kan een aardige wedstrijd spelen en heeft ingezien, dat pingelen het spel niet beter maakt. Ga zoo voort. Dick de Baare: Onze ,,Prof" kan goed spel verdeelen en schieten. Hans Bosch: Heeft vele trucjes overge nomen van onzen midvoor uit het eerste elftal, wat de tegenpartij niet erg kan ap- precieeren. Kees Lourens: Nog wat bang van aard (op het veld althans) doch wordt eiken wedstrijd beter. Wat er nog verder aan het elftal ont breekt, is niet de moeite van het vermelden waard. Nog wat beter leeren schieten, Ton! Duce. 2e Adspiranten. In de vorige Schakel heeft ,,Gero" reeds een en ander over het elftal geschreven. Inderdaad doen alle jongens wel hun best, maar volgens mij is het elftal te hoog in gedeeld en spelen wij meerendeels tegen veel grootere jongens. Het zijn dan ook alle eerste elftallen waartegen wij spelen. Daarbij komt nog dat wij zeer dikwijls met verschillende spelers uitkomen, waar aan de C-Commissie niets kan doen, daar vele jongens wegens ziekte hebben afge schreven, maar eerlijk gezegd zijn onze ca paciteiten ook niet zoo groot en sukkelen we vooral met de voorhoede die dan ook in zeven wedstrijden slechts vier goals ge maakt heeft. Eén uitzondering moet ik echter maken voor onzen keeper, Jo Rengers, die iedere wedstrijd schitterend zijn doel verdedigt. In totaal hebben wij slechts drie punten, maar staan desondanks nog niet onderaan, daar „Zeeburgia" nog één punt minder heeft. Er heerscht niettemin een goede geest in het elftal en wordt er iederen Zondag zeer prettig gespeeld. In het Nieuwe Jaar hopen wij echter te beginnen met onze eerste overwinning. SNARF. 3e Adspiranten. Met ons elftal gaat het goed, wat een groote uitzondering voor de adspiranten beteekent. Na het verslag uit de laatste „Schakel" is er slechts één wedstrijd ge speeld n.l A.V.O.G. die we met 50 wonnen. (De andere wedstrijden werden afgelast), zoodat we nu slechts 2 punten op het leidende Aalsmeer achter zijn. Dus jongens, tanden op elkaar. Aalsmeer won ook „maar" met 60 van A.V.O.G. In de wedstrijd tegen A.V.O.G. heeft Houtman niet veel te doen gehad. Hij schoot goed uit, doch vormde met Brommelcamp een behoorlijk backstel, dat elkaar goed begreep. Otte als spil viel tegen, doch we hopen, dat hij spoedig ingespeeld zal raken. Linkshalf was Lotz, die voor ondergetee- kende inviel. Van Rhoon speelde een goede partij. Aan Keet hebben we een winst. Hij zet goed voor. In deze wedstrijd maakte hij 2 goals. Jansen speelde een zeer middelma tige wedstrijd. Calff kan op een goede wedstrijd terugzien. Hij maakte 3 goals. V. d. Heiden is te langzaam. Cijfer speelde ook lang niet slecht. We hopen nu maar dat de C. Commis sie ons elftal ongewijzigd zal laten. We hebben Lubbers nu al noodgedwongen moeten missen en willen niet graag nog meer spelers afstaan. Hiermee eindig ik en hoop, dat ik nog eens voor de „Schakel" mag schrijven. E. B. 4e Adspiranten. Uitslagen:- A.F.C.-adsp. 4—Z.S.G.-adsp. 2: 0—2. De Spartaan-adsp. 5—A.F.C.-adsp. 4 1—3. We hebben dus onze twee overwinnin gen behaald. Komt dat soms door het ge- lukshondje? Er kunnen nog meer successen - 17 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerdersl

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 17