waarover G.S. u in de vorige Schakel al verslag deed, kwamen we na een week rust tegen A.V.O.G. Met 1 invaller spelende wonnen we dezen wedstrijd met 33. De rust was met blanken stand ingegaan. Onze voorhoede had al een heel onproductieve bui, daar we de heele eerste helft in de meer derheid waren geweest. Door een stevige nachtvorst was het terrein hard geworden, zoodat het terrein moeilijk te bespelen was. Hierin schulit dan wellicht ook deze onpro- ductiviteit, al was Vrouwe Fortuna ook niet op onze hand. A.V.O.G. doelpuntte het eerst. Een kwartier voor he einde stond het nog 10. Een omzetting in de voor hoede bleek een groote verbetering. In den resteerenden tijd vonden we driemaal het doel van de gasten. Na dezen wedstrijd volgden weer twee weken van rust wegens terrein-afkeuring. De derde Zondag gelukkig goed weer. Uit tegen Aalsmeer Samenkomst 10.35 u. station Haarlemmermeer. Vertrek trein 10.46 uur. 10.45 kwamen Allebes en Sand- bergen hardloopende aan. Met medewer king van den stationschef vertrokken we tenslotte gezamenlijk. In een echte kei stemming reisden we naar het „Durp". Het terrein lag een twintig minuten loopen van het station af. Het was een goed terrein met een mooi clubhuis. Zelfs stroomend drinkwater, terwijl in de cantine een heer lijk kop thee te verkrijgen was. Over den wedstrijd zelf valt weinig te zeggen. Voor de rust wind en zon tegen, zoodat een stand van 00 alleszins behoorlijk te noemen valt. Na de rust volgde een Oranje-kwartiertje, waaruit 5 doelpunten geboren werden. Hierna kwam een groote inzinking. Som mige jongens waren uitgespeeld, wat m.i. te wijten valt aan het cigaretjes rooken ge durende de treinreis en het te veel pingelen, wat je ook onnoodig vermoeit. Waarom niet den bal direct gespeeld? De Alsmeer- ders maakten dan ook van deze gelegen heid gebruik om twee doelpunten te maken. We gooiden er weer een schepje op met als gevolg weer 2 mooie goals, zoodat het einde kwam met een 72 overwinning. Vertrek trein 2.15 uur, afloop wedstrijd pl.m. 1.45 uur. Nog nooit hebben we ons zoo spoedig verkleed en ging het in een draf naar het station. Het zal wel een gek gezicht voor de Aalsmeerders zijn geweest om 13 jonge mannen, vergezeld van groote en minder groote koffers achter elkaar door de stille straten van hun dorp te zien hollen. Het resultaat van de draverij was, dat 8 het treintje haalden en 5, waaronder schrijver dezes, amechtig op het perron achterbleven, vriendelijk toegewuifd door de acht Boffies. De volgende trein ging om 3.15 uur, zoo dat we een uur moesten wachten. Eindelijk werd de terugreis ondernomen en boemel den we dan ten laatste naar Mokum terug. Als slot wil ik nog speciaal het woord richten tot mijn medespelers. Lui, houdt on der een wedstrijd als je blieft jullie mond. Door te mopperen tegen een medespeler als hij iets verkeerd doet, herstel je zijn fout niet, maar je doodt er wel den geest (goede dan) van het elftal mee, wat altijd slecht spel tengevolge heeft. Als er iets te zeggen valt laat het dan de leider of de aanvoer der doen. Echrat Skinkl. Ie Adspiranten. Om een stukje in ,,De Schakel" te schrij ven, als je van beroep geen schrijver bent, valt niet mee. Toch wil ik het probeeren. Over het algemeen maken wij geen bijs ter goeden indruk met ons eerste adspiran ten elftal. Slechts één wedstrijd gewonnen, twee gellijk en de rest verloren. Ziehier het resultaat. Sof, reuzesof en het moet anders worden. Men spreekt niet graag over de neder lagen en wil dan graag iets vertellen van onze tot nu toe eenige overwinning. Het was tegen Z.F.C. en speelden wij in Zaandam (In dezen wedstrijd ben ik nog een nieuw shirt kwijt geraakt) met een vol ledig elftal. Tot de rust speelden we een aardigen wedstrijd en brachten het dan ook tot een 20 voorsprong. Na de thee be gonnen wij met nieuwen moed doch ook Z.F.C. liet het er niet bij en begon ietwat forsch te spelen. Hieruit kwam dan ook een doelpunt en wij zetten ons beste beentje voor doch het mocht ons niet gelukken de score op te voeren, evenmin Z.F.C. Over de wedstrijden waarin we gelijk speelden valt niet veel te vertellen, alleen wil ik nog even terug komen op de j.l. Zon dag gespeelde wedstrijd tegen Z.F.C. op eigen terrein, waarin wij' het met 4 inval lers wisten te brengen tot 33. Over de spelers wil ik ook mijn meening uiten. Te beginnen met onzen keeper Jan Hagen; hij is klemvast en weet in heel wat gevaarlijke momenten redding te brengen. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 15 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 15