XJit liet rijk der Ad KERSTFEEST JUNIORES EN ADSPIRANTEN. In het Clubhuis is op Woensdag 23 De cember een zeer geslaagde Feestavond ge houden. Na geruimen tijd gezellig ge kiend te hebben waarbij zoowat alle jongens geprijsd werden, zijn er ook nog enkele schitterende films vertoond. Het spreekt vanzelf dat het hierdoor nog al wat laat is geworden, dit ter geruststelling voor de ouders. Wij brengen ook nog gaarne dank aan de Heeren Kouffeld, Kips en Firma Scheep- stra voor de fraaie cadeaux ons ter be schikking gesteld, en eveneens aan de Hee ren Pfiesten en Simons voor hun bereid willigheid hun films te vertoonen. De C. Commissie. Ie Juniores. Om het relaas van mijn geachte collega schrijver D. D. van de vorige maand voort te zetten, wil ik beginnen met de wedstrij den tegen de Spartaan en Avanti. De Spartaan bleek geen bezwaar te zijn om onzen zegetocht voort te zetten .Op re gelmatige wijze zagen de Spaarndam-be-\ woners hun doel negen möal doorboord, waartegen onze keeper, Dodo, slechts spo radisch den volke mocht demonstreeren, hoe goed hij wel kan uittrappen. En mochten wij deze keer de dubbele cijfers niet gehaald hebben, tegen Avanti werd alles goed gemaakt door een klinken de 18—0 overwinning. Nu zult U wel ver wachten, dat ik als volgt deze match zal be schrijven: „reeds na 4 minuten wist Byl den bal op zeldzaam geraffineerde manier te pakken te krijgen, waarna hij ontzettend zuiver den bal op het hoofd van Johny plaats te, die hiermede de stand op 10 bracht. Direct hierop een nog fraaier staaltje voetbal van Kranendonk, die geheel al leen er van door ging, en prachtig afgaf, Disselkoen in staat stellende nummer twee te scoren. Acht en een zevende minuut later ver raste Ryndersenz., enz." Niets van dat alles!! De kwestie was, dat Avanti reeds reeds snel den moed opgaf, spiranten. en daarbij kwam, dat wij ons spel steeds beter ontwikkelden, zoodat het geen ver wondering wekte, dat het slechts de vraag zou zijn: „Met hoeveel winnen wij van daag?" Nu, U heeft het gelezen, en ons doelge- middelde is thans wel bijzonder opge- frischt. Een en zestig goals voor, en twaalf tegengeen sinecure!! Toch hebben deze groote en gemak kelijke overwinningen een niet te onder schatten bezwaar. Men kon eens over het paard getild raken, en denken, dat ernstiger tegenstanders ook zoo met zich laten spotten. De wedstrijd tegen Avanti had anders wel iets van een Laurel en Hardy-film. Tenminste de Avantianen poogden zulks tot stand te brengen. Thans over wat komen gaat. Er is maar een woord op de lippen, en dat is: Ajax. En toch gelooven wij, dat wij deze match niet pessimistisch tegemoet behoeven te zien. De door Ajax behaalde resultaten zijn, hoewel niet slecht, toch lang niet grootsch genoeg, om ons voldoende te imponeeren. Van een minderwaardigheidsgevoel onzer zijds is dan ook geen sprake. Met de voortreffelijke stemming, de eensgezindheid en het vertoonde spel in de laatste wedstrijden zullen wij deze strijd met een gerust hart tegemoet zien. Want dat dit een felle strijd zal worden, daarvan zijn wij zeker. Tegenover onze Leiders zijn wij verplicht voor A.F.C. dit seizoen een kampioenschap in de wacht te slepen. Dit zou wel de grootste belooning zijn, die wij hun kunnen aanbieden. Tanden op elkaar, dus, jongens „NEUS". 2e Juniores. Ringeling Wim thuis? Ja, wilt u maar boven komen! En dan ben ik aangeland bij onzen geachten Secretaris „C" Commissie. Deze stoor ik in een partijtje domineeren. Na eenig gezellig gekeuvel werd mij het verzoek gedaan om voor de Schakel een kort over zicht van de verrichtingen van de tweede Juniores te geven. Aan welk verzoek ik heb gevolg gegeven met onderstaand resultaat. Na onze nederlaag itegen Z.S.G.O., A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 14