Officieel. CONTRIBUTIE. Vanaf 5 October a.s. zullen de diploma's seizoen 1936—1937 weder aangeboden wor den. De 2e Penningmeester wil echter zoo min mogelijk diploma's ter incasso sturen, daarom verzoekt hij de leden beleefd het bedrag over te willen maken op de Gem. Giro: B. 7047, vóór 5 October. Het Bestuur bericht, dat de leden die hun contributie nog niet betaald hebben of een regeling getroffen hebben met den 2en Penningmeester, er niet over verwonderd moeten zijn dat zij niet opgesteld worden. IDENTITEITSKAARTEN. Spelers, die hun identiteitskaarten nog niet hebben ingezonden, worden nogmaals verzocht, deze alsnog aan ondergeteekende te doen toekomen. Zij, die nimmer een bedoelde kaart heb ben gehad, en dit jaar in een der A.V.B.- elftallen (5, 6, 7, Junioren en adspiranten) zullen uitkomen, worden in hun eigen be lang dringend verzocht hiervan per om gaande schriftelijk kennis te geven. De reeds ter afstempeling ingezonden kaarten zullen bij de eerste competitie-wedstrijd door de aanvoerders aan de betreffende spelers worden uitgereikt. AANVOERDERS. Spelers, die het voorrecht hebben voor het komende seizoen aangewezen te worden als captain van één onzer elftallen, verzoek ik vriendelijk hun volle medewerking te willen verleenen betreffende de ruilformu- lieren, ter voorkoming van boeten. Het voor A.V.B.-wedstrijden aan de te genpartij uit te reiken formulier wordt ,,kant en klaar" thuis gezonden. Alleen de uitslag en eventueele wijziging in het elftal moet je aanteekenen. Kijkt het ter voorko ming van misverstanden s.v.p. direct bij ontvangst na en mocht je iets niet duidelijk zijn, wees dan zoo goed zich hieromtrent even met ondergeteekende in verbinding te stellen, waarvoor iedere Zaterdagmiddag op ons terrein na 3 uur gelegenheid is. Houdt het van de tegenpartij ontvangen formulier niet in je zak of geeft het niet aan andere spelers of commissie-leden, ter uitreiking aan mij, af. De formulieren kun nen tot 8 uur 's Maandagsavonds na de wedstrijd afgegeven worden aan het buffet van Café „Royal" (Eggers), Koninginne weg hoek Saxen Weimarlaan. Voor jullie medewerking zeg ik je na mens het Bestuur bij voorbaat dank. B. P. BONKINK, Cz. Peterstr. 16, A'dam-C. CLUBAVONDEN. Vanaf Maandagavond 28 September a.s. zullen de clubavonden wederom in Café Royal" gehouden worden. Adspiranten hebben op deze avonden geen toegang. Wij wekken een ieder op om door een groote opkomst deze gezellige bijeenkomsten weer een even groot succes te doen hebben als in de voorafgaande seizoenen. NIEUWS UIT INDIë. Van de Heer en Mevrouw Dio Hermens- Verhelst ontvingen wij bericht, dat zij ver blijd zijn met de geboorte van hun zoon Harry Willem. Wij feliciteeren de geluk kige ouders van harte en wenschen Me vrouw Hermens een spoedig en algeheel herstel. FINANCIëN. Al degenen, die bij de oprichting van de N.V. Academische Boekwinkel v/h. P. H. Vermeulen financieel hebben medegewerkt en voor hun bijdragen ad 25.of veel voud daarvan een namens A.F.C. getee- kende kwitantie ontvingen, worden ver zocht hiervan schriftelijk opgave te doen aan den len Penningmeester, met vermel ding van het destijds ingeteekende bedrag. Mocht zich namelijk te eeniger tijd een mogelijkheid tot verkoop dezer aandeelen voordoen, zoo is het gewenscht, dat het Be stuur reeds nu georiënteerd is, welke leden tegen overgave der betreffende kwitantie voor een terugbetaling in aanmerking wen schen te komen. WEDSTRIJDPROGRAMMA. 27 September: A.F.C.E.D.O. 4 October: H.F.C.A.F.C. 11 A.F.C.De Spartaan. 18 't GooiA.F.C. 25 A.F.C.Bloemendaal. 8 November: De Kennemers—A.F.C. 22 Alcmaria VictrixA.F.C. 29 A.F.C.—H.R.C. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 2

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 2