CWV Artikel 68. Nadat de verschillende elftallen gekozen zijn, wijst het Bestuur de aanvoerders en plaatsvervangende aanvoerders ,a^n. Attikel 69. T' De aanvoerders zijn verplicht zorg te dragen, dat de door de Bonden voorgeschre ven formulieren op den dag van den wed strijd behoorlijk ingevuld bij den betreffen- den Secretaris van de vereeniging worden ingeleverd. De aanvoerders van de in den A.V.B. uitkomende elftallen overtuigen zich bovendien, dat de indentiteitskaarten in het bezit van de spelers zijn. Indien door een der aanvoerders protest is aangeteekend, moet hij zich denzelfden dag in verbinding stellen met den betreffenden secretaris van de vereeniging. Artikel 70. Opgeroepen elftal-spelers en invallers, die zonder geldige reden niet op tijd op wedstrijden verschijnen en den secretaris der elftal-commissie niet tijdig van hun ver hindering hebben bericht, worden beboet met 1,.en kunnen door de elftalcom missie van het deelnemen aan oefeningen en wedstrijden worden uitgesloten. Indien de vereeniging beboet wordt, we gens overtreding van het spelreglement door de spelers, zal de boete worden verhaald op de spelers, die daaraan schuldig zijn. Artikel 71. Spelers zijn verplicht bij wedstrijden het voorgeschreven clubcostuum te dragen, het welk zich in behoorlijken staat moet bevin den. De aanvoerders zijn verplicht hierop nauwlettend toe te zien. HOOFDSTUK XI. V ergaderingen. Artikel 72. Vergaderingen worden onderscheiden in Algemeene-, Bestuurs- en Commissiever gaderingen. Artikel 73. Er wordt een Algemeene Vergadering uit geschreven: tusschen 1 en 30 September; tusschen 1 en 30 Juni; op verlangen van minstens 3 bestuurs leden; op verlangen van minstens 25 stem gerechtigde leden. In de gevallen sub c en d moet het ver- a. b. c. d. a. b. d. f. W*. zoek schriftelijk en met redenen omkleed bij het Bestuur worden ingediend. De Alge meene Vergadering moet binnen één maand na binnenkomen van het verzoek worden gehouden. Artikel 74. Op de Jaarlijksche Algemeene Vergade ring, bedoeld in artikel 73b wordt: verslag uitgebracht volgens artikel 40; verslag uitgebracht over den toestand der geldmiddelen volgens artikel 42. een Bestuur voor het volgende ver- eenigingsjaar gekozen; een elftal-commissie gekozen volgens artikel 56; een enquête-commissie gekozen vol gens artikel 59; een Kas- en Archiefcommissie gekozen volgens artikel 62; g. de contributie vastgesteld volgens ar tikel 26. Artikel 75. Op de Jaarlijksche Algemeene Vergade ring, bedoeld in artikel 73a: worden mededeelingen gedaan om trent competitiën .terrein, enz; wordt een reclame-commissie gekozen volgens artikel 63; worden afgevaardigden en plaatsver- vangende dito voor de diverse bon den gekozen; wordt een begrooting van inkomsten en uitgaven aan de vergadering ter goedkeuring voorgelegd. Artikel 76. De oproeping tot het houden van een Algemeene Vergadering geschiedt schrifte lijk minstens 8 dagen vóór den dag dier vergadering. Voorstellen van leden, te be handelen op de Algemeene Vergadering, moeten minstens 5 dagen van te voren bij den lsten Secretaris worden ingediend. Later ingekomen voorstellen kunnen alleen in behandeling worden genomen met goed vinden van het Bestuur. Candidaatleden voor het Bestuur en an dere commissies, welke gekozen moeten worden op de vergaderingen, bedoeld in artikel 73a en in artikel 73b, moeten wor den gesteld door een te minste door 7 leden geteekende voordracht, welke uiterlijk vóór 15 Augustus en 15 Mei bij den lsten Secretaris moet zijn ingediend, vergezeld van een verklaring der candidaten, dat zij bereid zijn een eventueele benoeming te aanvaarden. (Slot volgt). a. b. d. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! c. - 15 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 15