Artikel 37. Het Bestuur kiest uit zijn midden een Dagelijksch Bestuur van 3 personen. Zij behandelen die zaken, welke geen uitstel kunnen gedoogen en niet van ingrijpenden aard zijn, alsmede die zaken, welke aan het Dagelijksch Bestuur worden opgedragen. Artikel 28. De 1ste Voorzitter leidt alle Bestuurs- en Algemeene Vergaderingen. Hij heeft het recht de discussiën te sluiten, wanneer hij meent dat de vergadering voldoende is in gelicht, doch is verplicht deze weer te openen, indien minstens twee derde der aanwezige stemgerechtigde leden zich hier voor verklaren. Hij is de woordvoerder van het Bestuur; hij kan alle stukken, van de Vereeniging uitgaande, zoo hij zulks ver langt, mede onderteekenen. Hij is in voor komende gelegenheden de vertegenwoor diger van de vereeniging. Artikel 39. De 2de voorzitter treedt bij ontstentenis van den lsten voorzitter in diens plaats op. Hij treedt, zoolang zijne waarneming duurt, in alle rechten en plichten van den lsten voorzitter. Artikel 40. De 1ste Secretaris zorgt voor het bijhou den van de notulen van alle vergaderingen; zij worden na goedkeuring door de verga dering, door hem en door den voorzitter onderteekend. Hij voert de briefwisseling uit naam en in overleg met het Bestuur. Hij onderteekent alle stukken van hem uitgaande, en is verplicht hiervan copie te houden. Hij houdt een ledenlijst en een lijst van geroyeerde leden bij. Bestuursbesluiten worden door hem, voor zoover het Bestuur het noodig oordeelt, ge publiceerd. Hij heeft het beheer over het archief. In de Algemeen Vergadering, bedoeld in artikel 73b, brengt hij namens het Bestuur verslag uit over het afgeloopen vereenigings- jaar. Artikel 41. De 2de Secretaris is den lsten Secretaris behulpzaam bij diens werkzaamheden. Hij treedt bij ontstentenis van den lsten Secre taris in diens plaats op. Artikel 42. De 1ste Penningmeester beheert de gel den der vereeniging en zorgt voor het in nen van alle aan de vereeniging toekomen de baten tegen kwitantie. Hij doet die uitgaven, welke gevolg zijn van de toepassing van dit reglement en van de uitvoering van besluiten der vergadering; voor alle andere uitgaven heeft hij de mach tiging van het Bestuur noodig. Hij draagt zorg, dat de bezittingen van de Vereeniging tegen schaden worden verzekerd. Hij houdt een lijst bij van de geroyeerde leden. Hij is verplicht den lsten Voorzitter en tevens de commissie genoemd in artikel 62 te allen tijde inzage van zijne administratie en kas te geven. Hij is verplicht, voor zooveel mogelijk, kwitantiën voor zijne uitgaven te vragen. Hij zorgt in overleg met het Bestuur voor een veilige deponeering der gelden. Een bedrag de 300.te boven gaanden, mag nooit langer dan 3 dagen in zijn bezit zijn. Over gedeponeerde gelden kan slechts be schikt worden door den penningmeester te zamen met een ander daarvoor aan te wijzen bestuurslid. In de Algemeene Vergadering, bedoeld in artikel 73b, brengt hij namens het Be stuur verslag uit over den toestand der geldmiddelen gedurende het afgeloopen jaar en legt hij daarbij over een staat van de ontvangsten en de uitgaven. Artikel 43. De 2de Penningmeester is den lsten Pen ningmeester behulpzaam bij diens werk zaamheden. Hij treedt bij ontstentenis van den lsten Penningmeester in diens plaats op. Artikel 44. Het beheer van den penningmeester wordt ten minste in de tweede helft van Januari en aan het einde van het seizoen gecontroleerd door een commissie van 3 leden, geen bestuursleden, te benoemen door de Algemeene Vergadering, bedoeld in artikel 73b. Deze commissie kan zich bij hare werkzaamheden door eenen accoun tant laten bijstaan. Artikel 45. Wanneer de penningmeester tusschen- tijds aftreedt, is hij verplicht de Kascom- missie in staat te stellen zijn beheer te con- A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! 12

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 12