Artikel 24. Moedwillige beschadiging van eigendom men der vereeniging of van de door haar in huur of bruikleen genomen goederen, komt voor rekening van de(n) dader (s). De schade wordt door het Bestuur bepaald. Artikel 25. Verandering van woonplaats moet den Isten Secretaris binnen acht dagen schrif telijk worden medegedeeld. HOOFDSTUK VI. m. i Contributiën. Artikel 26. De contributie der werkende leden be draagt 20.per jaar; die der ondersteu nende leden ten minste 10.— per jaar; die der overige leden wordt telken jare door de Algemeene Vergadering vastgesteld. Werkende en ondersteunende leden kunnen tegen een door het Bestuur vast te stellen bedrag een extra-dameskaart aanvragen. Aan juniores en adspiranten kan op ge lijke wijze een dameskaart worden ver strekt. Artikel 27. In een eventueel tekort kan op een Al gemeene Vergadering door een hoofdelijken omslag worden voorzien. Artikel 28. Indien de verschuldigde contributie niet vóór 15 Augustuses voldaan, kan het Be stuur tot royement overgaan. HOOFDSTUK VII. Rechten der leden. Artikel 29. Eereleden hebben als zoodanig geen finantieele verplichtingen tegenover de ver eeniging, doch staan overigens wat hunne rechten en verplichtingen betreft, gelijk met de gewone leden en hebben bovendien het recht Bestuursvergaderingen bij te wonen, waarin zij een adviseerende stem hebben. Artikel 30. Buitengewone leden hebben als zoodanig geen finantieele verplichtingen tegenover de vereeniging en zij hebben geen stem ter Al gemeene Vergadering. Zij kunnen voor deelneming aan oefeningen worden uitge- noodigd. Artikel 31. Gewone- en buitenleden hebben het recht: a. tot deelneming aan oefeningen en wedstrijden; b. van stemming; c. van toegang tot de terreinen van de vereeniging met een dame; d. tot het voorstellen van candidaat- leden voor het lidmaatschap; e. tot het schriftelijk indienen van voor stellen. Artikel 32. Ondersteunende leden hebben het recht: a. van toegang tot de terreinen van de vereeniging met een dame; b. tot het bijwonen van oefeningen en wedstrijden; c. tot het bijwonen van ledenvergaderin gen en hebben daar een adviseerende stem. Artikel 33. Junior- en adspirantleden hebben het recht: a. tot het deelnemen aan oefeningen en wedstrijden; b. tot het schriftelijk indienen van voor stellen bij het Bestuur. Zij hebben geen stemrecht en beneden den leeftijd van 16 jaar geen toegang tot de clubavonden of vergaderingen, tenzij zij daartoe door het Bestuur worden uitgenoo- digd. Zij kunnen geen enkele functie be- kleeden, ongeacht het aanvoerderschap van een elftal. HOOFDSTUK VIII. Bestuur. Artikel 34. Het Bestuur bestaat uit minstens 7 leden, te weten 1ste Voorzitter, 2de Voorzitter, lste Secretaris, 2de Secretaris, 1ste Pen ningmeester, 2de Penningmeester en een commissaris van materieel. Artikel 35. De Bestuursleden worden uit de gewone leden en eerleden in functie gekozen voor den tijd van één jaar. Zij treden af op de Algemeene Vergadering, bedoeld in arti kel 73b, doch zijn terstond herkiesbaar. Artikel 36. Het Bestuur is belast met de uitvoering van dit reglement en van alle door de Al gemeene Vergadering genomen besluiten. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 11 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 11