nomen. Deze voordracht geschiedt door middel van een door den candidaat in te vullen formulier, welk formulier door den candidaat en de voorstellers moet worden onderteekend en aan den lsten Secretaris ingezonden. Deze zendt het binnen twee dagen na ontvangst naar de commissie be doeld in artikel 12. Artikel 12. De enquête-commissie doet onderzoek naar de geschiktheid van den candidaat voor het lidmaatschap. Artikel 13. Na uitgebracht advies door de enquête commissie worden de naam en de woon plaats van het candidaat-lid gepubliceerd. Artikel 14. Bezwaren tegen de aanneming van het candidaat-lid moeten binnen 7 dagen na de publicatie bij den lsten secretaris worden ingediend. De bezwaarschriften moeten met redenen omkleed zijn. Artikel 15. Van de al dan niet aanneming als lid wordt den candidaat binnen 7 dagen door den lsten Secretaris bericht gezonden. Artikel 16. In bijzondere gevallen kan het Bestuur, in overleg met de enquête-commissie, direct tot aanneming van den candidaat overgaan. Artikel 17. Een gedeballoteerd candidaat-lid kan eerst na één jaar weder worden voorge steld of geïntroduceerd. Artikel 18. De voorstel-formulieren voor candidaat- adspirantleden moeten mede-onderteekend zijn door een der respectievelijke ouders of voogden. Om aan oefeningen en/of wedstrijden te kunnen deelnemen, dient een adspirantlid een verklaring van een bevoegd geneesheer over te leggen, dat er geen bezwaren tegen de beoefening van het voetbalspel bestaan. De overgang van adspirantlid naar junior lid en van juniorlid naar gewoon lid is af hankelijk van de goedkeuring van het Be stuur. HOOFDSTUK IV. Eindigen van het lidmaatschap. Artikel 19. Het lidmaatschap eindigt: a. door overlijden: b. door vrijwillig bedanken, uiterlijk op den 3lsten Mei en per aangeteekend schrijven aan den lsten Secretaris. c. door vervallenverklaring van het lid maatschap: le. door een besluit van het Bestuur, wegens wanbetaling of wegens het schaden der belangen van de vereeni- ging op welke wijze dan ook. 2e. door een besluit van de Algemee- ne Vergadering. Hiervoor wordt min stens tweederde van het aantal gel dig uitgebrachte stemmen vereischt. 3e. overeenkomstig het bepaalde in artikel 18 van dit reglement. Artikel 20. De namen der geroyeerde leden worden gepubliceerd. De door hen betaalde con tributie wordt niet terugbetaald. Artikel 21. Het bedanken als lid ontheft niet van de verplichting tot betalen der contributie en eventueele andere finantieele verplichtingen (b.v. hoofdelijken omslag) over het loopen- de vereenigingsjaar. HOOFDSTUK V. l i Verplichtingen der leden. Artikel 22. Alle besluiten, welke door de Algemeene Vergadering zijn genomen, zijn bindend voor alle leden, ongeacht of deze tegenwoor dig waren.De leden zijn gehouden tot een goede uitvoering daarvan mede te werken. Artikel 23. Alle leden ontvangen bij hunne toetreding een exemplaar der Statuten en van het Huis houdelijk Reglement. Meerdere exemplaren worden den leden, op aanvrage, tegen ver goeding van den door het Bestuur vastge- stelden prijs verstrekt. Bij eventueele ge schillen kan een lid zich er niet op beroepen te Statuten en het Huishoudelijk Reglement niet te hebben ontvangen. Ieder lid wordt geacht de Statuten en het Huishoudelijk Reglement te kennen. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 10