9 wickets, een pracht prestatie. De Baare met een fraaie 71 achter zijn naam, droeg het leeuwenaandeel bij. Andere behoorlijke scores werden gemaakt door I. Immig (31), Disselkoen (46), W. Kummer (21) en Stallmann (25). De V.V.V.-ers hiertegen niet veel in te brengen en werden tweemaal uitgekegeld en wel voor 41 en voor 66 runs. Op 5 Juli werd de lang verbeide match tegen C.V.H. 2, dat uit 4 wedstrijden 12 punten had weten te behalen, vastgesteld. Opgewekt toog het derde naar Heemstede. De toss werd verloren en het was dus zaak zooveel mogelijk runs te maken. De bowlerij was goed verzorgd, maar met Ger. Prent (31 n.o.) aan het hoofd werd deze bowlerij op behoorlijke wijze weerstaan. Al werden er dan geen hooge scores gemaakt, ieder droeg onder de noodige spanning zijn steentje bij en het totaal werd 93. Ger. Prent droeg zijn bat door de innings. Door het afwezig zijn van haar beste bat was C.V.H. blijkbaar dermate gedeprimeerd, dat zij begon met een ware en niet verwachte collapse. Disselkoen bowlde uitstekend en stond zelfs tweemaal voor de hattrick en op een gegeven oogenblik was de stand zelfs 13 voor 7 (en dan te weten, dat on der die 13 runs nog 8 byes waren); de ove rige batsmen wisten echter door zeer voor zichtig spelen het totaal toch nog op 66 te brengen, waarna van verderen strijd werd afgezien en C.V.H. haar eerste neder laag leed en A.C.C. haar van de eerste plaats verdrong. Voor captain Sabelson had de wedstrijd tegen Rio 2 een minder aangenaam resul taat. Verzwakt door een flink aantal inval lers, (terwijl Rio 2 door het niet-spelen van Rio 1 zeer sterk was) werd helaas een in ningsnederlaag geleden. Heeren van het derde, moed houden, het beste paard strui kelt wel eens en dat kan met C.V.H. 2 dus ook nog best gebeuren. Het Vierde en Vijfde elftal. Het vierde en het vijfde elftal begonnen met een ontmoeting tegen elkaar en zooals het betaamt, liet het 5de de eer der over winning aan het 4de en wel met 37 tegen 74 runs. Het vierde verloor echter met 14 runs tegen het A.C.B.-scholieren-team. Het vier de was dermate verzwakt, dat het niet te herkennen was, doch gaf niettemin behoor lijk partij. Junioren-elftal. Het Junioren-elftal deed zooals werd verwacht, en werd ongeslagen kampioen van de A.C.B.-juniorencompetitie. Van de tegenstanders V.R.A. en V.V.V. werd bei de malen op stevige manier gewonnen. De „keien van dit team waren wel de beide „Dikken", te weten de Baare en captain Disselkoen, die resp. met 63, 33 en 34, 75 boven aan de gemiddelde-lijst voor batten staan. Vermeldenswaard is ongetwijfeld dat beiden in den wedstrijd tegen V.V;V. een stand van 136 runs voor 't eerste wicket hebben opgezet. Zouden er dit jaar nog meer kampioenen in de A.C.C. zijn te ver welkomen? Wie weet? Zeker is het, dat t niet zoo n ellenlange serie zal worden als bij moeder A.F.C. Zooals gewoonlijk verliep voor de A.C.C. de Zaterdagmiddag-competitie nog al afwis selend, omdat de sterkte dezer elftallen nog al varieert. Sinds het vorige overzicht, toen het A.-elftal op de eerste plaats stond, werd én tegen Amsterda én tegen Rood Zwart een nederlaag geleden. Zonder al te chauvi nistisch te zijn, dient toch te worden ge zegd, dat het A.C.C. in beide wedstrijden erg tegen zat en dat met een klein beetje geluk twee overwinningen in plaats van twee nederlagen waren behaald. Tegen Nehamy uit wist het A-elftal weer eens te winnen en voor de tweede maal de Nehamy van de eerste plaats te verjagen. Met een zeer gebroken elftal scoorde A.C.C. slechts 59 runs, maar zoowaar Wetd heel Nehamy voor een magere 20 uitgesmeten. A.C.C. werd nogmaals ingezonden en scoorde toen 46 runs, waartegen de Nehamy toen het time was 53 voor 7 stelde, zoodat A.C.C. op de 1ste innings won en de 3de plaats op het ranglijstje bezet met een nog behoorlijke kans op de 1ste plaats. Het B-elftal zette haar wedstrijden voort en begon met een draw tegen Amsterda 2. In dezen wedstrijd scoorde A.C.C. liefst 169 runs voor het verlies van 3 wickets. Jo Immig was wel bijzonder op dreef en scoorde met 121 n.o. een zeer fraaie cen tury. Voordat de tijd verstreken was, kon men te tegenpartij niet uit krijgen, zoodat A.C.C. zich met slechts één puntje tevre den moest stellen. De wedstrijd tegen Amphibion leverde wel een groot contrast op. Amphibion moest eerst batten en scoorde met veel moeite slechts 23 runs. Voor A.C.C. lag de overwinning klaar en dat zou dan ook eens fijn voor elkaar wor den gebracht. Veel zou daarvoor niet noo- dig zijn en de staart mocht dan wel eens als kop fungeeren. Het resultaat was „dave rend want Amphibion slaagde er zoowaar - 9 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 9