van dit interessante en in groote lijnen on getwijfeld aantrekkelijke voorstel tegemoet. Hoe echter het resultaat ook moge wezen, het zal ieder onzer duidelijk wezen, dat het van het allergrootste belang is, ons terdege voor het komend seizoen voor te bereiden. Wanneer onze training begin Augustus een aanvang neemt, moet ieder speler er van doordrongen zijn, dat er iets bijzonders moet gebeuren. Het feit dat het afgeloopen seizoen ons 5 kampioenen heeft gebracht nl. 3de, 4de, 5de en 6de elftal, alsmede ad- spiranten 4, doet ons met vertrouwen de toekomst tegemoet zien. De prachtige geest, welke deze elftallen, vooral het 3de en 4de, die immers reglementair geen promotiekans hadden, tot zulke resultaten heeft gebracht, moet over de geheele A.F.C. vaardig wor den. Op den huldigingsavond ik noemde het geen huldiging, doch een familiefeest stelde ik deze elftallen met hun commissies en leiders reeds tot voorbeeld aan de ge heele A.F.C.-familie. Het is ons aller wensch en vurige verwachting, dat dit voorbeeld een prikkel voor alle spelers van hoog tot laag moge zijn om in het komend seizoen er voor te zorgen dat A.F.C. in alle afdee- lingen bovenaan komt. Dan zou met recht onze kampioensavond niet alleen het besluit van een mooi seizoen zijn geweest, doch meer nog de basis voor een nog mooiere toekomst. Als aangename verrassing konden we op dezen feestavond de mooie prijzenkast be wonderen, waarmede eenige leden ons club huis hebben verrijkt. Het is mij nog niet bekend, wie de nobele gevers zijn, doch de H.H. G. Bosch en Dubuy welke laatste de kast vervaardigde weten er meer van. Daar deze verrassing ons zonder eenige formaliteit werd aangeboden, doch doodleuk plotseling aanwezig bleek, was er nog geen gelegenheid de milde gevers voor hun fraai geschenk te bedanken. Voorloopig zij hun van deze plaats onze hartelijk dank ge bracht. Onze jeugd heeft nu gelegenheid de zegeteekenen, welke een beeld der A.F.C.-geschiedenis geven, te bewonderen. En de ouderen en oudsten zullen bij het zien van sommige zegeteekenen de veld slagen herinneren, welke in verschillende hoeken des lands, voor het behalen dier prijzen geleverd moesten worden. Ik zelf zag er tenminste een medaille van 1913, welke mij toen ik haar bij het bestuur wilde inleveren, bijna een schorsing had opgele verd; inplaats van de erkentelijkheid, welke J. F. SCHEEPENS Gzn. f In Memoriam. Onze vrienden, de familie Schee pens, verloren enkele dagen geleden hun Vader, dien zij het voorrecht had den, tot op zeer hoogen leeftijd tc mogen bezitten. Wanneer op deze plaats enkele woorden aan den overledene worden gewijd, dan is dat, omdat uit ons mid den een figuur is weggegaan, welke door ons allen werd hooggeacht en geëerd. Het was begrijpelijk, dat hij als Vader van onze vrienden Schaf, Peet en Nic, onze Vereeniging van af haar oprichting heeft ondersteund en steeds met belangstelling haar verrichtingen heeft gevolgd. Tot voor enkele jaren geleden, toen hij daartoe nog in staat was, gaf hij daarvan nog steeds blijk, door nu en dan in ons midden te ver schijnen en de hem bekenden, en dan op zoo vriendelijke wijze, de hand te komen drukken. Zaterdag j.l. prijkte op de baar o.a. een bloemstuk met het rood-zwart. Het was een bewijs van groote Hoogach ting, Erkentelijkheid en Sympathie. Hij ruste in vrede J. C. A. VAN OOY. 10 Juli 1936. ik in jeugdigen overmoed had verwacht. Om van dien grooten beker, waarvoor we Schaf in het middernachtelijk uur uit zijn bed heb ben gehaald ik zie hem nog verontwaar digd uit het raam hangen maar niet eens te spreken. Laat ik onzen redacteur een tip geven! Sijmen, probeer eens enkele van die oude ridders te bewegen hun belevenissen, welke aan sommige prijzen zijn verbonden, tot leering en stichting van de A.F.C.-jeugd in je „Schakel" te publiceeren. Zutphen, Waalwijk, Helmond zijn b.v. al heel ge schikte veelzeggende namen 11 Juli 1936. I. H. GALAVAZI. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerdersI 3

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 3