benauwde 3-2 overwinning van Zeeburgia huiswaarts keeren, totdat uiteindelijk L.O.C. met 3-0 in de pan gehakt werd. Wij hebben dus weer aan de verwachtin gen voldaan en het zorgenkind van de E.C. is toch kampioen geworden. De pres taties van ons elftal waren nl. een tijd lang beneden peil, wat dan ook de nederlaag van 0-2 tegen Z.S.G.O. tengevolge had. In hoofdzaak was dit aan het zwakke spel van de voorhoede te wijten, ofschoon ook halflinie en achterhoede in de malaise deel den.Het gemis van Harry Scheepstra als spelverdeeler en goalgetter heeft zich eerst zeer bemerkbaar gemaakt. Zijn heroptreden bracht verbetering in dezen toestand, zoo dat het dubbel jammer was, dat Harry spoe dig weer last van een knietje had en van verder spelen moest afzien. Ook dit jaar kunnen we op een beloo ning in vorm van promotie niet rekenen, omdat A.F.C. als tweede klasser slechts 3 elftallen in den K.N.V.B. mag hebben. Niet alleen dat ik dit onjuist acht, ook de ver dere ontwikkeling van de lagere elftallen houdt een dergelijke bepaling tegen. Nu kan Z.S.G.O. II, als tweede eindigend hiervan profiteeeren, want dit elftal mag wel hoo- ger op. Aan deze teleurstelling zijn wij nu al een paar jaren gewend, maar wij zouden toch ook wel eens gaarne „koninklijk" worden! Mannen van ,,Het Vierde", bedankt voor jullie prettige en enthousiaste medewerking en de behoorlijke prestaties, die in het af- geloopen voetbal-seizoen geleverd werden. Als ik goed georiënteerd ben, wordt er bin nenkort door A.F.C. een gezellig avondje naar aanleiding van de diverse kampioen schappen gearrangeerd. Laten we op dien avond weer allemaal aanwezig zijn, om het behaalde succes in passende sfeer en stem ming te herdenken. „Voetballertje". 9 A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! HET VIERDE ELFTAL KAMPIOEN RESERVE le KLAS A. V. B„ SEIZOEN 1935-1936 Jb. v. Nek, Buising, Wijnbelt, v. Vliet, Dorlas, Nauta, H. Meijer, Grossmann, Schoemaker, Knight, Horn (aanv.), Neseker.

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 9