A.F.C, jun. 2D.J.K. 7—0 Zeeburgia-adsp.—A.F.C.-adsp. 1 2—2 Germaan-adsp.A.F.C.-adsp. 2 44 A.E.D.—A.F.C. 4 1—3 De stand tot en met 15 Maart j.l. luidt thans: gsp. gw. gi- vrl. pt. doelp. D.O.S. 16 9 5 2 23 42—26 E.D.O. 16 8 6 2 22 34—26 Vriendschaar 17 6 9 2 21 34—21 A.F.C. 16 6 6 4 18 46—4d Zeeburgia 16 6 5 5 17 28—26 U.V.V. 16 5 5 6 15 33—40 't Gooi 17 6 3 8 15 38—38 Bloemendaal 16 4 6 6 14 29—35 Alc. Victrix 16 3 4 9 10 35—44 Kinheim 16 1 5 10 7 18—36 H.H. MEDEWERKERS. Copie voor de a.s. „Schakel" moet uiterlijk 30 APRI.L, a.s. in het bezit zijn van de Redactie. Ditmaal copie te deponeeren: 118b Joh. Verhulststraat en niet café „Royal". VAN HET TWEEDE ELFTAL. Z.V.V. II—A.F.C. 2-2. Het was een zeer zware wedstrijd, door de terreinomstandigheden, die van dien aard waren dat men zich er somstijds door heen moest worstelen. Om te beginnen hadden we, gezien onze veldmeerderheid, moeten winnen. En de schuld lag in dit geval bij de voorhoede, die verzuimde goals te ma ken. Maar er moet aan toegevoegd worden, dat dit zeer lastig was, door de dikke zware modder. De goals werden gemaakt door J. Uiterwijk en B. Nesvadba, de laatste met een kopbal, die naar ik later hoorde, men hoogstens 1 maal per jaar zoo ziet uitvoe ren. Het verloop van den wedstrijd was weinig spannend, maar het lukte niet, spe ciaal in de voorhoede. Er werd niet ge schoten. De middenlinie ging best, Piet Beets muntte deze keer uit door goed plaat sen en spelverdeelen, waarvan onze buiten spelers door te laat starten, weinig gebruik maakten. De achterhoede heeft ook goed gespeeld en Nesenberend plaatste nu ook veel beter. Daan Ellens in de goal heeft niet veel moei lijks te doen gehad en misschien 1 goal kun nen voorkomen door uitloopen. Wily Brusse slaagde er in om ondanks wegblijvers en afschrijvers nog juist 11 man in Zaandam te doen arriveeren. Het bleek dat menschen, die dachten dat ze te laat waren, te vroeg waren en dat diegenen, die te laat waren nog te vroeg arriveerden. Toch verliep alles naar wensch, alleen hadden we moeten winnen hé Piet? Volgend maal beter. A.F.C. II—A.F.C. III 2—1. Een vriendschapelijk partijtje, door ons gewonnen, alhoewel mi. het 3e in het veld beter speelde, wat betreft plaatsen, spelver- deeling en positie kiezen. Bij 't tweede scoor den Corporaal en Kamminga de laatste met een nudig schot ontstaan door het feit dat hij veel te weinig ballen op den vleugel kreeg. Ik wil nog even een principieele fout bij het tweede bespreken, een eenheid was er, door zooals ik al vaker schreef onvol doende verbindingsfunctie is voor en achter te wijten m.i. aan kant-halfs en zij 't in min dere mate, de twee binnenspelers. Dit is nu eenmaal de taak, die deze plaatsen zoo uiter mate moeilijk maakt en ze bij uitstek maakt tot plaatsen, waar gewerkt moet worden, in ieder geval voortdurende activiteit. Verder was het een zeer lauw gespeelde wedstrijd, zonder lichtpunten. K. C. WEEST OP UW HOEDE Afgeloopen maanden is A.F.C. zoo veel malen door den A.V.B. beboet ge worden wegens onvolledig invullen van ruil- resp. gebruik van verkeerde formulieren, dat het Bestuur heeft be sloten, deze lasten voortaan niet meer door de Vereeniging, maar door de captains, die zich aan een en ander hebben schuldig gemaakt, zullen moe ten worden betaald. Wij verzoeken U daarom in Uw eigen belang bedoelde formulieren vol ledig in te vullen. Indien U de voor letters van een speler of andere noo- dige gegevens niet precies bekend zijn, is het dus raadzaam eerst naar deze te informeeren en niet zooals gebleken is maar een „dwarsstraat" op te geven. Het Bestuur vertrouwt niet te be hoeven mededeelen „attentie-sein" Het Bestuur. A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 2 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 2