tallen mogen wij niet ontevreden zijn en indien een ieder zijn uiterste best doet, zou het best eens kunnen gebeuren, dat onze elftal len van 3 tot en met 6 het kampioenschap hunner afdeeling zouden behalen. In den laatsten tijd is echter een teruggang in de prestaties te bemerken hetgeen te wijten is aan het onregelmatig verloop der competities zoomede aan het feit, dat verschillende on zer meest prominente spelers of wel met een „knietje'' sukkelen of wel op dokters advies niet mogen spelen. Vooral voor v. d. Kind is het wel jammer, dat misschien nu reeds een eind aan zijn pas begonnen voet loopbaan gemaakt zal worden, al zullen wij hopen, dat de operatie dermate goed gelukt dat hij geen „knietje" overhoudt. Bij deze gelegenheid wil ik er tevens de aandacht op vestigen, dat men verplicht is bij afwezigheid van den scheidsrechter ten minste een half uur te wachten, daar an ders twee verliespunten in rekening worden gebracht. De training op Donderdagavond is ver vallen, daar de kosten te hoog blijken tegen over de opkomst. Het is jammer voor die genen die geregeld kwamen, doch zij heb ben dit uitsluitend te danken aan de laks heid hunner medespelers. Indien zij een beetje risico durven nemen, kunnen zij (mits geen 22 aanwezig) op Woensdag avond oefenen. De standen der elftallen hoop ik in de volgende Schakel te kunnen publiceeren. EFFEMM. HET VIERDE. Het wordt tijd, dat over dit „beroemde" (en beruchte) elftal weer eens een berichtje verschijnt, zodat spelers alsook andere be langstellenden omtrent onze verrichtingen op de hoogte gesteld kunnen worden. Laat ik u dan maar meteen vertellen, dat wij mannen van het vierde ook dit jaar van plan zijn, een kampioenschap voor onze A.F.C. in de wacht te slepen. Wij hebben het er tot nu toe heel behoorlijk afgebracht, zoodat onze papieren momenteel zeer gun stig genoteerd staan. De laatste stand van onze afedeeling luidt: A.F.C. IV 11 9 1 1 19 60—18 Z.S.G.O. II 11 8 3 16 41—24 T.I.W. II 10 7 1 2 15 46-16 B.P.C. II 11 6 1 4 13 36—25 waaruit blijkt, dat voor het kampioenschap 3 gegadigden aanwezig zijn. Het ligt geheel aan ons ,onze plannen en illusies niet in rook te laten opgaan. Daarom wilde ik deze gelegenheid niet voorbij laten gaan, om de spelers van het vierde nog eens speciaal te verzoeken, in de komende wedstrijden hun beste beentje voor te zetten. In de restee- rende 5 wedstrijden zal zeer hard voor de overwinning gewerkt moeten worden, en 't zal dan vooral noodig zijn, zoo fit mogelijk in het veld te verschijnen. Eenige opofferingen, wat drinken, rooken etc. aangaat, zullen wij ons moeten ge troosten ,maar als wij ons doel bereikt heb ben, dan gaan wij de bloemetjes eens buiten zetten! Laten wij er tevens voor zorgen, de goede stemming in ons elftal te bewaren en in een goede verstandhouding voor de be- noodigde puntjes te voetballen. Mocht het spel eens niet naar wensch gaan, dan kun nen onderling geschetter en persoonlijke verwijten daarin toch geen verandering brengen. Eenig geklets tegen medespelers en scheidsrechter is absoluut overbodig en een A.F.C.-kampioenscandidaat onwaardig. Door kalm te blijven en rustig ons eigen spel te spelen zullen wij aanmerkelijk imeer bereiken. Ik reken op aller medewerking en geloof de komende wedstrijden met goed vertrouwen tegemoet te kunnen zien. Reeds a.s. Zondag 22 Maart wordt thuis tegen onzen concurrent Z.b.G.O. gespeeld, wat ons de mogelijkheid geeft, onze positie te verbeteren. De meesten weten zich de zware uitwedstrijd nog te herinneren, die in een 3—1 overwinning voor ons eindigde. Ook nu zal het een zware dobber worden, maar jongens denkt er om, het moet en dus zal het. Ik hoop, dat de 2 zieken (Bé Dorlas en C. Schoemaker) weer geheel hersteld zijn, om aan de belangrijke wedstrijden te kun nen deelnemen. VOETBALLERTJE. UIT HET RIJK DER ADSPIRANTEN. Het spelpeil wordt beter. Het groote nut van practisch trainen. Onze welpen in vorm. Met rasse schreden gaan wij den zomer tegemoet en daarmede tevens het einde der competitie 1935—'36. Het vorige seizoen verliep heel wat vlot ter, zoodat wij verleden jaar deze tijd veel wijzer waren dan nu het geval is. Voor de talloozen, die nooit in de gelegenheid zijn het spel der A.F.C.-jeugd 's Zondags gade te kunnen slaan, wil ik graag in dit Scha- A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! - 11 -

Schakels (clubbladen) | 1936 | | pagina 11