Die Port van Cleve .het hesie eethuis! ONZE ALG. VERGADERING OP 23 SEPT. J.L. Het stemt aangenaam in eigen clubge bouw te vergaderen; bij zulke gelegenheden stel je nog eens extra de voordeelen vast aan eigen omgeving verbonden. Als gewoonlijk memoreerde Galli in zijn openingsrede verschillende gebeurtenissen in het vereenigingsleven waarbij in de eerste plaats het overlijden van de echtge- noote van onzen Eere-Voorzitter. Het A.R.O.L.-tournooi heeft ons weer dankbaar gestemd en allen medewerkenden wordt een woordje toegesproken voor het vele verrichtte werk. Nu nog de sportieve resultaten en wij zijn tip-top tevreden in ons tournooi. Afgesproken voor een volgend jaar eerste elftallers Maar ja. juist die resultaten geven bij het begin van de competitie te denken. Waar zou de oorzaak liggen? Getraind is er met ambitie en langdurig en toch gaat het niet naar wensch. Uit de debatten later bij de rondvraag, bleek dit nog eens speciaal, waarbij de E.C. eenige verwijten te slikken kreeg. De tendenz was evenwel dat de E.C. goed doet vroeger tot een meer stabiel elftal te komen en te zor- naast het Hoofdpost kantoor Amsterdam. dan ouc/s gen goed contact met spelers en aanvoer ders te bewaren. De opmerking werd ge maakt, dat de E.C. veel de schuld krijgt nu het slecht gaat, doch de algemeene in druk was toch meer om den spelers ge legenheid te bieden zich op een plaats goed in te spelen en niet elke minuut voor het risico te staan weer eens niet opgesteld te worden. Overigens doet de E.C. goed door veel contact met spelers het enthousiasme en goede wil aan te kweeken. Overigens bracht deze vergadering zoo als bijna elke najaarsvergadering weinig nieuws, of het moest zijn dat de Regle mentscommissie met haar taak opschiet. Jan Buys kreeg nog een extra-pluim voor het vertoonen van zijn films aan het einde der vorige vergadering. Blijkbaar hierdoor geïnspireerd vertoonde ons lid Van Mou- rik na afloop van deze vergadering ook eenige sport- en cultuurfilms. Het is altijd aardig ook eens een kijkje te krijgen op het geen ver buiten onze dagelijksche sfeer ge beurt. Tenminste voor mij en vele anderen was het interessant b.v. eens iets te zien van de suikercultur. Galli dankte v. Mourik, er bijzonder op wijzende, dat het niet alleen voetbal is wat ons bindt doch ook vriendschap en het in teresse voor werk en leven van onze club- genooten, waarvan wij in Van Mourik's filmpjes zulke aardige staaltjes gezien hebben. SPELER. DE GESPEELDE WEDSTRIJDEN VAN ONS EERSTE ELFTAL. Om maar dadelijk met de deur in huis te vallen, het gaat niet naar wensch met onze verschillende elftallen. Men behoeft het uitslagenlijstje slechts door te nemen om tot de conclusie te ko men, dat spoedige verbetering dringend gewenscht is, daar de A.F.C. anders be narde tijden tegemoet gaat en bedreiging van de onderste plaats in het verschiet ligt. Feitelijk is dit slechte begin niets nieuws onder de zon. Zoo langzamerhand zijn wij daaraan gewoon geraakt (een slechte ge woonte intusschen!) en welke energieke po gingen ook aangewend worden om nu ein delijk eens met deze „pijnlijke" traditie te breken, tot nu toe is hierin geen verande ring gekomen. De Elftalcommissie peinst zich suf om de A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! II - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 6