waarop men onder alle omstandigheden kan rekenen. Overigens heeft dit probleem de volle aandacht van het Bestuur, hetwelk ten spoe digste middelen zal beramen, om een be vredigende oplossing te vinden. Deze rubriek zou niet volledig wezen, in dien ik niet memoreerde, dat de redactie van onze A.F.C.-Schakel op Lindner is overgegaan. Wij kunnen slechts betreuren, dat Jo Wijnand, die zoovele jaren op gees tige en smakelijke wijze onze Jubileum- Schakel ons Clubblad bestierd en er belangrijk toe bijgedragen heeft, hetzelve tot een ook buiten onze Club geappreciëerd cluborgaan te maken, door persoonlijke om standigheden dit werk niet langer kan waar nemen. Hij weet uit ervaring, dat wij zijn werk als Schakel-redacteur steeds ten volle hebben gewaardeerd en dit wil ik op deze plaats nog eens onderstrepen. Ik vertrouw, dat Piet Lindner zal trachten de zaak op dezelfde voet voort te zetten en op de trouwe medewerkers mag blijven rekenen. Hij kent het klappen van de zweep en dus zal er wel in slagen onze A.F.C.-Schakel te doen blijven: ,,De band die wil binden, d'oude Club aan d'oude vrinden 12 Oct. 1935. I. H. GALAVAZI. FRISIA UIT LEEUWARDEN ONZE a.s. GAST. Zooals reeds velen weten, komt deze oude Friesche Voetbalclub, op den ochtend van Holland'—Denemarken, 3 November, met twee adspiranten-elftallen naar Amster dam, om daar hun krachten te beproeven met twee idem A.F.C.-combinaties. Wij, van onzen kant, zullen niets nala ten, het deze heeren zoo gezellig en geriefe lijk mogelijk te maken. Ons veld en haar beroemde „intieme sfeer" waarborgt de gezelligheid, doch de geriefelijkheid moet verzekerd worden door het volgende: Daar deze wedstrijden gespeeld worden met de idee, dat onze jongens met a.s. Kerst mis of zoo, op hun beurt twee dagen naar het Noorden trekken en de gast zullen zijn van bovengenoemde club, is tusschen de wederzijdsche Besturen afgesproken, dat het bezoekende gezelschap logeert bij leden der ontvangende vereeniging. Derhalve zou het mij bijzonder aange naam zijn te vernemen, wie onzer geachte leden een logé voor dien Zaterdagnacht kan herbergen. Een eenvoudig briefkaartje met een toe zegging voor één of meerdere logé s zal zeer welkom zijn. Toont U een waardig A.F.C.'er! N.B. Dit is bestemd voor alle leden, ook ondersteunende!!!! W. STAATS, Jacab Marisstraat 9, A'dam-W. GEZELLIGE AVOND VOOR ONZE ADSPIRANTEN. Eén der eerste vereischten voor een voet- balvereeniging zijn: saamhoorigheid en goede stemming. Van dit standpunt gaat ons bestuur steeds uit. En daar de toekomst der A.F.C., i.e. ons ijverig adspirantencorps zulks toekomt, heeft het bestuur besloten om ééns in de 4 weken een leuk avondje te organiseeren. De eerste van deze serie wordt gehouden in ons Clubhuis op den Wandelweg, en wel op: Maandagavond, 21 October, aan vang half acht. Behalve dat de consumpties voor deze gelegenheid miniem zijn gesteld, zoodat het „natte gedeelte" voor iedereen bereikbaar is, hebben wij de eminente medewerking kun nen verkrijgen van den heer F. van Mourik Sr., die met eenige door hem gemaakte films, aangevuld met voor dien avond ge charterde „beroepsfilms", den tijd op hope lijk aangename wijze zal vullen. En luister nu eens bijzonder goed!! Wij verwachten dien avond en ook de daarop volgende dergelijke: alle adspiranten, groot en klein Daar het niet laat zal worden, hoogstens een uur of half tien, hopen wij dat dit voor de Ouders onzer jongelui geen bezwaar zal zijn. Weet één van jullie soms nog een aardig voorstel, laat hij er dan vlug mede voor den dag komen!! Ten slotte noodigen wij ook de Leiders der elftallen uit eens kennis te maken, voor zoover zij het nog niet weten, met de bui tengewone stemming, welke momenteel bij onze jongens heerscht. Bewijs uwe belangstelling door uw komst! Namens de C.-Commissie, W. STAATS. - 5 - A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 5