Café „Moderne #r leidscheplein GENOEGELIJKHEIDS-VOETBAL. Zaterdagmiddag 5 October hebben wij met de Veteranen deelgenomen aan het Black-Devils Tournooi op de Blauw-Wit terreinen aan het Nieuwe Diep. Niet be paald naast de deur, maar met de Packard van Arnold bestaan er geen afstanden. Dit maal speelden wij een zeer bescheiden rol in dit tournooi. Een overwinning en twee nederlagen. Dat was vroeger, en hiervoor behoeven wij eigenlijk niet zoo heel ver te rug te gaan, toch wel anders. Gingen wij het vorig jaar en ook eerver leden jaar met den eersten prijs strijken, thans viel ons niet eens de tweede prijs ten deel. En we verdienden ook niet meer. Door slap en ondoordacht spel verloren wij op volkomen regelmatige wijze van de H.F.C.-Veteranen en van de Black Devils. Maar wat doet het er toe, als je maar schik hebt en dat hebben wij ook nu weer gehad. Het werd zoo kernachtig uitgedrukt bij de prijsuitreiking door H.F.C.'s aanvoerder Jongeneel, n.l.: ,,Wij Veteranen spelen niet meer voor de clubeer, alleen maar om je body fit te houden." En zoo is het ook. Al geven we een wedstrijd nimmer cadeau, het is toch allemaal zoo heel anders dan bij de hoogere elftallen, die het wel en wee van de club in handen hebben. Als van ouds kenmerkte het tournooi zich door een prettige stemming en een uitste kende organisatie. Zelfs het Roode Kruis ontbrak niet, maar dat heeft gelukkig niet behoeven op te treden, al waren de ingre diënten om minder ernstige ongevallen te verhelpen, („eiken dag een glaasje") wel degelijk aanwezig. Na afloop vereenigden de gezamenlijke deelnemers zich in de Zeeuwsche Hoek, waar voorzitter Nielsen van de Black De vils zich als een voortreffelijk spreker deed kennen en op onnavolgbaar geestige wijze de prijzen uitreikte. De beker was voor H.F.C. en de gastheeren zelf kregen den tweeden prijs in den vorm van een plaquette. Veel later zijn wij via de Carlton Bar in grooten getale naar 't Plein getogen, waar wij, geheel in overeenstemming met den geest des tijds, bij wijze van souper voor het diner hadden we geen tijd gehad een broodje „Haas" nuttigden. Wanneer men dan denkt dat het omstreeks negen uur is en op het horloge blikkend, bemerkt dat het middernachtiglijk uur reeds heeft gesla gen, kan er van een welgeslaagd festijn worden gesproken, en zoo was het ook. METS. A.F.C.—AJAX (0—3). (Veteranen). Ik heb hem nog één keer zien spelen, de man met de komisch gevormde beenen, thans geheel omzwachteld met vieze, vette doeken en tusschen vel en kous zwaar met krantenpapier opgevuld Willy Brusse, eens de schrik der voetbalvelden! Welk Amsterda Gravenhage Kneuterdijk A.F.C«= BEZOEKT G. J. DE BOER A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! KONINGSPLEIN 34845 HET TREFPUNT - 15 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 15