N.V. W. H. EILERS Alle Drukwerken voor den Handel standigheden. Al spoedig hadden wij suc ces, doch dit werd weer spoedig genivel leerd, doordat een onzer backs bij een schot op ons doel den bal met zijn paar haren nog juist even beroerde, zoodat deze juist over B. Dorlas in het net verdween. Een tweede doelpunt bracht ons echter de zoo noodige rust en waren wij dientengevolge ook meer aanvallend. Tot verdere doelpun ten konden wij het echter niet brengen en met ongewijzigden stand ging de rust in. Na rust zette D.E.C. een hoog tempo in en werden op eigen helft teruggedrongen. De strijd werd ook iets steviger, er werd vin niger op den bal gezeten, doch ons spel van voor de rust konden wij niet meer ont plooien. Juist in deze periode gelukte het ons dank zij een snelle uitval de score te verhoogen. Onze tegenstanders gaven ech ter den moed niet op en na ongeveer een half uur spelen brachten zij den stand op 23. Toen werd een misverstand in onze achterhoede ons noodlottig en geheel onge hinderd kon de midvoor gelijk maken. Wel kwamen wij nog krachtig opzetten en zag ondergeteekende den bal al in het vijande lijke doel, doch steeds werd of de kans ver knoeid of was er een been, dat ons de weg tot succes afsneed. Doelverdediger Erke- lenz was ook een „sta in den weg". Onze laatste wedstrijd bracht ons tegen D.W.V. 3 een niet te onderschatten tegen partij. Dit bleek al vlug. Het werd een snelle strijd, waarbij wij ons heil zochten in het korte samenspel over den grond, ter wijl D.W.V. het meer in de breedte en hoogte zocht. Toch bracht dit laatste suc ces, want een buitengewoon fraaie omhaal van den midvoor was voor Felix te zwaar en leidde D.W.V. zoodoende met 1—0. Er werd tamelijk stevig gespeeld, want of het nu aan het speltype van D.W.V. ligt, of wel, dat de menschen van den overkant zooveel steviger zijn dan wij, D.W.V. speelt Kalverstr. 43, Tel. 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in div. kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie een „hard" partijtje voetbal, soms wel iets te hard. Botsingen bleven dan ook niet uit. Gelukkig kwamen er geen ongelukken uit voort en bleef het geheel binnen de grenzen. Ook nu ontpopte de Heer de Haas Jr. zich als een zeer goed scheidsrechter dien wij nog gaarne bij verdere wedstrijden zullen ontmoeten. Hij voelt de zaak goed aan en weet met een paar woorden op het juiste moment gesproken veel te bereiken. Rust kwam met 10 in ons nadeel. De koppen werden eens bij elkaar gestoken en toen wij weer begonnen zetten wij er dadelijk een straf tempo in met een goed open spel. Hannema speelde nu buiten en J. Scheep stra binnen. Eerstgenoemde wist een cor ner te forceeren, welke goed voor doel ge plaatst werd. J. Scheepstra was er als de kippen bij en voor dat iemand er op rekende lag de bal in het net. Nu trok geheel D.W.V. ten aanval en onstonden er eenige benauwde situaties voor ons doel. Er werd bij ons echter stug verdedigd en mede dank zij het feit, dat de D.W.V.-voorhoede geen schietcapaciteiten bleek te bezitten, bleef ons doel van verdere doorboringen ver schoond. Doch ook wij zaten niet stil. Een prachtig door J. Cluwen voor het doel ge plaatste bal ketste van de lat terug en door buitenspel ging deze mooie kans verloren. Plotseling ondernamen wij op de rechter- wing een aanval. Jan Scheepstra liep goed door, gaf af aan Jan Hannema die geen fout maakte en ons de leiding bezorgde. Meer nog dan dit doelpunt gaf de activiteit van de twee Jannen en „Jossi" voldoening, want op het beslissende moment stonden er drie A.F.C.-ers tegen een D.W.V.-er. Goed zoo jongens, dat was opletten. Er staan nog verschillende zware wed strijden op het programma, zoodat ik jullie aanraad zoo goed mogelijk te trainen en je body fit te houden. EFFEMM. N.V. DRUKKERIJ „'T KOGGESCHIP" N. Achtergracht 102-104, Telef. 51204-51205 AMSTERDAM - C. - ii A.F.C.'ers, begunstigt onze adverteerders! DIT BLAD WORDT VERZORGD DOOR DE

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 11