NEDERLAND-DENEMARKEN. Voor dezen wedstrijd, te houden op 3 November 1935 in het Statdion te Amster dam, zijn aanvragen voor plaatsbewijzen schriftelijk in te dienen tot en met 2 Oct. a.s. bij den Heer A. Mets, Stadionkade 1061, Amsterdam (Z.). De prijzen zijn als volgt: A. Eeretribune (Loges) B. Eeretribune C. Marathontribune D. Open Zijvakken E. Zuidelijke Zittribune 5.25 4.25 4.25 3.25 2.20 F. Noordelijke Tribune (Staanpl.) 1.10 G. Noordel. Tribune (Jongenspl.) 0.55 De aanvragen, welke niet vergezeld gaan van het benoodigde geld, worden niet in behandeling genomen. Den leden wordt vriendelijk, doch drin gend verzocht het geld uitsluitend en alleen per postwissel over te maken en op den postwissel het gewenschte aantal plaatsbe wijzen op te geven, zoodat dit dan niet meer per brief of briefkaart behoeft te geschieden. De plaatskaarten, voor zoover toegewe zen, kunnen op Donderdag 31 October tus- schen negen uur en half tien in Café „Royal", Koninginnenweg 212, worden in ontvangst genomen. U gelieve dit reeds nu te noteeren, aangezien hiervan geen her nieuwde mededeeling komt. VAN DE ELFTALCOMMISSIE. Alle spelers wordt dringend verzocht voorloopig geen afschrijvingen noch schrif telijk, noch telefonisch te richten tot onder- geteekende. Voor alle kwesties betreffende le en 2e elftal, training enz. tot nader order zich te wenden tot W. Brusse, Stadionkade 150, Tel. 27266. Spelers van 3e, 4e, 5e, 6e, 7e elftal ge lieve afschrijvingen te richten tot F. M. Meijer, v. Walbeekstraat 2. Adsp. en Jun. tot W. Staats, Jac. Maris- straat 9. Hoogachtend, A. P. BOS. INDEELING WINTERTRAINING. V/oensdag 11 September neemt de win- tertrainingscampagne op het verlichte veld een aanvang. Door de Elftal-Commissie A, B en C zijn de volgende groepen samenge steld, welke trainen resp. Woensdagavond 8 uur. Woensdag 7 uur en Donderdag 8 uur. Met het aanvangsuur wordt bedoeld, dat de spelers op dat uur verkleed en wel op het veld aanwezig zijn, zoodat steeds op tijd kan worden begonnen. Op de medewerking van allen wordt gerekend, ieder zorge steeds tijdig aanwezig te zijn; spelers welke niet regelmatig verschijnen worden vervangen door anderen, welke wel gaarne zullen deel nemen. Buiten de hieronder vermelde spelers, kan zonder toestemming van een der E.C. nie mand aan de training deelnemen; de niet genoemde Adspiranten en Junioren trainen Woensdagmiddag, terwijl voor de overige Senior-leden gelegenheid bestaat Zater dagsmiddags te trainen. Hieronder volgt de indeeling der groepen: Groep 1, Woensdagavond 8 uur, onder v. Kol: G. Burger; Kleijn, W. Burger; Nigtevegt; J. Disselkoen; Struijs; Leloux; J. Prent; v. d. Valk; R. v. Nek; Nesenberend; P. Beets; W. H. Kamminga; J. Uiterwijk; Schroder; Breedveld; W. Kamminga; Lucassen; D. Uiterwijk; Cluwen; v. Munster; Dorenbos; Hermsen; Ellens; Dijkhuis. Groep 2, Woensdagavond 7 uur, onder v. Kol: Warners; Dekker; A. J. v. d. Berg; W. Kummer; J. Hagen; v. Rheenen; Stalmann; du Crocq; Claus; Schaaphok; J. Meijer Jr.; Bieshaar; Spelter; Bijl; D. Disselkoen; B. Geisler; Brommelkamp; Zeeman; Phaff; Budding; Hagens; C. du Buy; J. du Buy; Laarman; Boven; Kalsbeek; Groen; H. v. d. Bosch. Groep 3, Donderdagavond 8 uur, onder F. Meijer: Tienhoven; Bonkink; Weverink; Schoen- 'maker; T. Beets; Dorlas; Dijkman; Hanne- ma; Jongbloed; Nijman; Hinse; R. Meijer; W. Visser; W. Brouwer; Boelen; Hooger- woord; Horn; Botti; Grosman; Thonus; J. Scheepstra; H, Meijer; Kogel; Galavazi; W. Neseker; Buising; H. Scheepstra; H. RuijS; Nauta; da Silva; D. Prent. DE ELFTAL-COMM. A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! - 2 -

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 2