WIJNAND Co. N.V. W. H. EILERS Effecten en Assurantiën kwam maar tot 71, waarvan Senechal er 39 voor zijn rekening nam. Van de vier elftallen staat het derde op de 4de plaats met alleen V.V.V. 4 onder zich, van welk elftal echter in de return match aan de Kruislaan werd verloren. Het ZATERDAGMIDDAG-ELFTAL heeft sinds het laatste overzicht slechts 3 wedstrijden gespeeld, welke in evenveel overwinningen werden omgezet. In de re turnmatch tegen de Twentsche Bank scoor den de bankmenschen 32 runs, waar A.C.C. 70 tegenover stelde, nadat op een totaal van 7 reeds 5 wickets neer waren tengevolge van het feit, dat eerst de staart werd inge stuurd. De wedstrijd tegen K.N.S.M. 2 verregende en zal nog worden overgespeeld. Ook de returnmatch tegen Amsterdam II werd gewonnen, zij het op minder overtui gende wijze dan de eerste keer. Amsterda 'maakte 52 runs, maar bij A.C.C. zaten de menschen, die de runs moesten maken op 25 al aan den kant. Kummer met 11, Stall- mann met 13 en vooral Haalmeyer met 27 wisten echter onder de noodige spanning het totaal te passeepen en nog op 72 te brengen. De laatste wedstrijd werd gespeeld tegen de Bary. De pitch kwam tengevolge van de droogte hoog op en was speciaal voor het bowlen van Haalmeijer buitenge woon geschikt, zoodat dit jongmensch liefst 5 wickets nam voor slechts 6 runs. De Bary was met 15 runs geheel uitgeteld. Dit totaal was natuurlijk dadelijk gepasseerd (Scheep stra j4, Nauta 22, Haalmeijer 18), doch allen kregen eerst de gelegenheid ook eens een keertje te batten. Het eindtotaal werd 98. Er werd nog geprobeerd toch nog een overwinning te behalen, doch de tijd was té krap, vooral toen nog ruim 10 minuten naar een weggehupelde bal moest worden ge zocht. Het Zaterdagmiddagelftal staat thans ongeslagen met 7 gewonnen wedstrijden on bedreigd bovenaan. Amsterdam, 15 Augustus 1935. ALCEDO. HONKBAL. Alsen alsdan...... Het doet mij denken aan ons eerste voet bal elftal, waar de laatste jaren deze woor den zoo dikwijls zijn uitgesproken. Ook ons negental staat er thans zoo voor. Duvianen met 4 punten op ons voor en met 2 wedstrijden minder gespeeld, heeft een dezer wedstrijden verloren, waardoor naar voorsprong met 2 punten werd ver minderd. Thans hebben de Duvianen en wij elk nog één wedstrijd te spelen en in het gun stigste geval kunnen wij gelijk komen.' Als dat het geval is en als wij dan de beslis singswedstrijd tegen Duvianen winnen; dan zijn wij No. 1 onzer afdeeling. Onze laatste wedstrijd wordt gespeeld 24 Augustus op ons terrein tegen Z.R.C. I en wij noodigen alle A.F.C.-ers uit hun club- genooten te komen aanmoedigen. Ons 2e staat er minder gunstig voor en heeft de laatste wedstrijden met groote cij fers verloren. Alleen tegen Shell hebben zij zich kranig gehouden, want om met 1 punt van de ongeslagen leiders te verliezen is inderdaad een mooi prestatie. Door vacantie werd de laatste wedstrijd een débacle. Verschillende spelers afwezig. (Sommigen weggebleven zonder afschrij ving) wat altijd voor de overige spelers zeer onaangenaam is. Wij willen hopen op beter schap en raden de spelers aan toch vooral de oefenavond niet te vergeten, want spel- verbetering is alleen te verkrijgen door oefenen, oefenen en nog eens oefenen. j. M. N.Z. VOORBURGWAL 318 AMSTERDAM TELEFOON 33515 - 33591 Kalverstr. 43, Tel. 35543 A. F. c. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in div. kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie 1 7 A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 7